1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  İtalya'da ki Signoria Meydanı İle İlgili Bilgiler

  Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  signoria meydanı nerede yeri özellikleri resimleri tanıtımı ile ilgili bilgiler burada melekler Dünyanın en romantik dili seçilen İtalya'da ki Signoria Meydanını kaçınız duymuşsunuzdur bilemiyorum melekler :) Ama bu meydan dünyaca ünlü heykellere ev sahipliği yapıyor.Signoria Meydanı (Piazza della Signoria), İtalya'nın Floransa kenti merkezinde bulunuyor. Meydanda Neptün havuzu ve havuzda da Neptün heykeli mevcut.

  [​IMG][​IMG]


  Meydan, adını önünde bulunduğu eski şehir yönetim merkezinden alıyor. Bu binanın girişinde, ünlü Davut heykeli 400 yıl boyunca durmuş.

  En solda Cosimos 1, sağında Ammanatinin eseri olan Fontana del Nettuno (Neptun Cesmesi) var.


  [​IMG][​IMG]


  Neptün havuzunun ortasında mermerden yapılmış deniz tanrısı Neptün’ün heykeli, mermer atlar ve etrafında deniz kızları ile erkek deniz tanrıları bulunuyor.
   
İtalya'da ki Signoria Meydanı İle İlgili Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Mehir İle İlgili Bilgiler

  Mehir İle İlgili Bilgiler

  mehir, nedir, kime verilir, geri alınır mı, şartları, miktarı, ile ilgili bilgiler burada melekler Dinimizde mühim konulardan biri evlenirken meleklere verilen mehirdir :) Miktarı ne olur,geri alınır mı, konuyla ilgili ayet ve hadislerle mehir dosyamızı açıyoruz melekler :tik: Mehr, erkeğin evlenirken kıza vermesi gereken altın, mal veya bir menfaattir. İstanbulda genel olarak 11...
 2. Signoria meydanı nerede

  Signoria meydanı nerede

  Signoria diye bir meydan varmış kızlar. Bu meydan nerede hangi şehirde ve bu meydanın ne gibi bir özelliği var teşekkürler.
 3. Kokuluyonca İle İlgili Bilgiler

  Kokuluyonca İle İlgili Bilgiler

  Kokuluyonca yararları Kokuluyonca yağı faydaları Kokuluyonca neye iyi gelir Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan kokuluyonca bitkisi, özellikleri ve faydaları ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Diğer İsimleri : Sarı yonca, Taş yoncası, Bal yoncası, Melilotus officinalis, Melilotus Hafif kabızlık vericidir. Romatizma ağrılarını dindirir. Vücuda rahatlık verir.
 4. Avea Faturalı Hatlarda ki İnternet Paketleri İle İlgili Bilgiler

  Avea Faturalı Hatlarda ki İnternet Paketleri İle İlgili Bilgiler

  Avea Faturalı Hat İnternet Paketleri Avea Faturalı Hatlar İçin İnternet Paketleri Sevgili avea kullanıcıs meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için daha önce paylaştığımız avea ücretsiz sms yapma bilgilerinin ardından bu konumuzda da Avea Faturalı Hatlar İçin İnternet Paketleri bilgileri ile karşınızdayız.. Farklı kota seçenekleri ile kullanım trendinize ve bütçenize uygun...
 5. Avea Faturalı Hatlarda ki SMS Paketleri İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler

  Avea Faturalı Hatlarda ki SMS Paketleri İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler

  Avea Faturalı Sms Paketleri Avea Faturalı Sms Paket Sevgili melekler, az önce paylaştığımız Avea faturalı hat internet paketleri bilgilerinin ardından bu konumuzda da Avea Faturalı Sms Paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler sunuyoruz sizlere... Vergiler dahil ayda sadece 11 TL'ye yurt içi her yöne 1.000, Avea içi 10.000 SMS atabilirsiniz. Paketten faydalanmak için sadece...

Sayfayı Paylaş