1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

İtalyan işi nasıl yapılır? Resimli anlatım

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çocuk nasıl yapılır resimli anlatım çocuk nasıl yapılır resimli italyan 31 i maşa anlatım italyan 31 Ben pek örgüden anlamam aslında itiraf ediyorum hiç anlamam:D

Ama anlayanlar yada daha çok teknik öğrenmek isteyenler için İtalyan işine başlama tekniğini paylaşmak istiyorum resimlerle umarım faydalı olmuşumdur şimdiden kolay gelsin:tik:

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

İtalyan işi nasıl yapılır? Resimli anlatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtalyan işi Başlangıç(Resimli)

İtalyan işi Başlangıç(Resimli)

İtalyan Usulü Başlangıç..
  2. İğne Oyası Yapılışı (Resimli Anlatım)

İğne Oyası Yapılışı (Resimli Anlatım)

iğne oyası yapılışı iğne oyasının yapılışı oyaların oyaları resimleri oyası modelleri ve Büyüklerimizin söylediği bir lafı kullanmadan geçemeyeceğim "iğne ile kuyu kazmak"..dedikleri bu olsa gerek yapılışı: 1. iğneyi kumaşa normal bir şekilde geçirin. 2. iğneyi ilk battığınız yerin biraz ilerisinden aynı şekilde tekrar kumaşa batırın. fakat ilk battığınız yerden çıkan ip...
  3. İğne Oyası Yapılışı (resimli anlatım)

İğne Oyası Yapılışı (resimli anlatım)

iğne oyası nasıl yapılır iğne oyası yapılışı iğne oyası resimli yapılışı Herhalde el emeği göz nuru işlemeler içinde en zor, en oyalayıcı, en sabır isteyeni iğne oyasıdır melekler :) Hani derler ya iğne ile kuyu kazmak, işte o hesap. Ama yapıldıktan sonra ortaya çıkan muazzam elişleri de parmak ısırtır insana. Eğer siz de bu işi öğrenmek istiyorsanız, kısaca nasıl yapıldığını resimli olarak...
  4. Saça krepe nasıl yapılır? (resimli anlatım)

Saça krepe nasıl yapılır? (resimli anlatım)

Bukonu; saça krepe yapımı hakkında bilgivermektedir. Meleklerim evde yapılan saç modellerine ekleyebileceğiniz güzel bir bilgisunuyoruz sizlere. Beğenerek yapacağınız saçlarla artık her zaman kuafördençıkmış gibi görünmenin de keyif verici olduğunu düşünüyorum. Saçlarınız uzunsakesinlikle resimdeki modeli denemenizi öneririm. Bu modelle düğüne bilegidebilirsiniz hatta topuzunuzu evde...
  5. İşkembe Örgü Modeli Nasıl Yapılır Resimli Anlatım Burada Örneklerle

İşkembe Örgü Modeli Nasıl Yapılır Resimli Anlatım Burada Örneklerle

İşkembe Örgü Modeli Nasıl Yapılır- Sırada en çok merak edilen daha doğrusu benim de çok merak ettiğim bir örgü tekniği var arkadaşlarım. İşkembe modelini görürdüm duyardım ama bir türlü nasıl yapılır bilgim yoktu. Değişik modern bir görünümü var. Hırkalar, atkılar, berelerde hoş görünümlere sahip. Siz de belki örgülerinizde bu örgüyü denemek istersiniz diye sizlerle paylaşmak istedim....

Sayfayı Paylaş