1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İtalyanların Hızır Reise Taktıkları Lakap ve anlamı nedir biliyorsanız yazın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben bir konuda bilgi edinmeliyim acaba sizin aranızda İtalyanların Hızır Reise Taktıkları Lakabı bilen var mı? İtalyanların Hızır Reise Taktıkları Lakap ve o lakabın anlamını yazarsanız çok sevinirim:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İtalyanların Hızır Reise Taktıkları Barbaros Lakabının Anlamı
    İtalyanların Hızır Reise Taktıkları Barbaros Lakabının Anlamı Nedir

Hayreddin Paşa, Selanik Vardar Yenice'sinden ve Midilli fatihlerinden olan babası Türk sipahisi Vardari Yakup Ağa ile ada halkından Midillili Mukaddes Hatun'un dört oğlundan biri olarak 1470'li yıllarda Midilli adasında doğdu. Annesinin kökeni hakkında farklı yorumlar vardır.

Kendisine verilen "Barbaros" lakabı İtalyanca "Kızılsakal" anlamına gelir.

İtalyanların Hızır Reise Taktıkları Lakap ve anlamı nedir biliyorsanız yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel İngilizce Lakaplar ve Türkçe anlamları

Güzel İngilizce Lakaplar ve Türkçe anlamları

İngilizce Lakaplar ve anlamları Güzel İngilizce Lakaplar Yine bir misafirimizin isteği üzerine, tıpkı o istekte bulunan misafirimizinde dediği gibi, gerek msn iletinizde kullanacağınız, gerek ise Facebook sayfanızda kullanacağınız iİngilizce lakaplar ve anlamlarını sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:) Frantic ( çılgın Metallica şarkısı ) PushIt ( bas ona , it onu ) NoMoreSorrow ( daha fazla...
  2. Kunut duaları okunuşu ve anlamı nedir lütfen yazın

Kunut duaları okunuşu ve anlamı nedir lütfen yazın

Arkadaşlar sizden Kunut duaları okunuşu ve anlamı hakkında bilgiler aktarmanızı rica ediyorum baktım ama öyle bir konu bulamadım varsa linkini atarsanız sevinirim.
  3. Rumeysa isminin anlamı nedir biliyor musunuz

Rumeysa isminin anlamı nedir biliyor musunuz

Selam kızlar ben geçenlerde bir isim duydum çok değişik geldi kulağıma ve hoşuma da gitti acaba Rumeysa isminin anlamı nedir biliyor musunuz?
  4. Boy Ölçüşmek Deyiminin Anlamı nedir yazın

Boy Ölçüşmek Deyiminin Anlamı nedir yazın

Merhaba hanımlar arkadaşım bana Boy Ölçüşmek Dedi bu ne demek dedim bu bir deyim dedi acaba Boy Ölçüşmek Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz çok merak ettim de:S
  5. İnternetin Anlamı nedir biliyor musunuz

İnternetin Anlamı nedir biliyor musunuz

Hiç düşündünüz mü bazen merak ettiğimiz konularda bilgi sahibi olmak için girdiğimiz, bazen can sıkıntısını atmak için, bazen de eğlenmek ve zaman kaybetmek için girdiğimiz İnternetin Anlamı nedir diye? Ben düşündüm ve merak ediyorum İnternetin Anlamı nedir?

Sayfayı Paylaş