itiraf ediyorum itiraf edenler

ceydoş

Yeni Üye
Üye
itiraf ediyorum itiraf edenler
itiraf ediyorum

yine itiraf ediyorum yaa
sevgili melekler size bişey itiraf edicem...
ben aslen manisalıyım eşimin görevi nedeniyle balıkesir avşa adasında oturuyorum baştan bunu açıklamak istemedim bi arkadaşım başka bi bayan sitesinde üyeydi oraya bayan nikiyle erkeklerin üye olduğunu söyledi bende tedirgin olduğum için böyle masum bi yalan söyledim ama artık tanıyorum siteyi bütün meleklerden çok çok çok özür dilerim:tomato::pray::pray::pray:

Ce: itiraf ediyorum

degettt delüü bende ne itiraf etti bu dicektim anam bumuymuş :Dbende çatladıydım meraktan :Datladım geldim hemen yaa canım benim gönüller bir olsun nolacak bu söylediğin şeyi abartmana gerek yok ki olabilir insanlık hali bizim için no problem;)ama yinede açık olup dürüst davrandığın için kutlarım seni

canım yaaa bunudertmi ettın :laugh:""birtanem ne olacakki bizseni ceydoş olarak tanıdık sevdık ""manısalı veya balıkesırlı dıye değil hepimiz
:clapping:türkiye"liyizzz kardeşim birtanem iyiki aramızdasın bacııııım:yahoo:

sevgili ceydoş öncelikle göstermiş olduğun cesur hareketinden ötürü tşk eder ve seni tebrik ederim;)artı meleğimin de dediği gibi sen bizim ceydoşumuzsun nereli olduğun önemli değil rahat ol;)
gelelim asıl meseleye sevgili melekler bizler her gelen üyeyi denetimden geçirmeden aktivasyon işlemini gerçekleştirmiyoruz bizim denetimizmizden geçmesi için iyi bayan numarası yapmalı yada ALLAH'ın verdiği cinsiyetten dönmüş olmalı ki bu durumda olanın biz zararı yok kanımca :D:Dvede diyelim ki gelen üye kötü amaçlı geldi ki bu amaç ancak birin pm yoluyla rahatsız etmektir kaldı ki başka bir amacı olamaz çünkü burası bayanlara özel ama sıradışı birşey yok amaç sadece birini yada birilerini kurban seçip rahatsız etmek olabilir ve böyle olsa bile bizler yani yöneticiler görürüz görmesek bile pm attığı user mutlaka bundan rahatsız olup dile getirecektir eee o zamanda o sözde bayan olan sahtekarın vay haline ipini çekeriz;)
sizler rahat olun böyle şeyleri dert etmeyin biizler sizin rahat etmeniz içinçalışıyoruz sizler keyfinize bakın ;)
SAYGILAR

Geri