1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İyi Akşamlar Rusça

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İyi Akşamlar Rusça - Arkadaşlar rusçadan iyi akşamlar nasıl yazılır

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İyi Akşamlar Rusça konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Edip Akbayram - Akşamlar

Edip Akbayram - Akşamlar

edip akbayram akşamlar edip akbayram akşamlar indir video düşünce bu sensiz şehre hayat beni yudum yudum içiyor Ay düşünce sulara aklım fikrim karışır Gözü dönmüş bulutlar seni hatırlatır Beni kollarına alıyor akşamlar Tıpkı senin gibi sarıyor akşamlar İçten içe daraldığım Siyahlara boyandığım Ağlamaya utandığım Sensiz akşamlar Beni yudum yudum içiyor akşamlar Sanki ömrüm gibi geçiyor...
  2. rusça msn nickleri kısa

rusça msn nickleri kısa

rusça msn nickleri rusça iletiler Я тебя люблю / Seni Seviyorum Не могу жить без тебя / Sensiz yaşayamam Хочу, чтобы ты была моей / keske bana ait olsaydın Моя любовь не знает границ / askımın sınırları yok ki Я полюбил тебя с первого взгляда / ilk goruste sana asık oldm Любовь навеки в сердце моём / askın kalbimde sonsuza kadar Всё, что мне нужно - это твоя любовь / tek ihtiyacım...
  3. Rusça nickler

Rusça nickler

super nikler rusca oyun nickleri nikler super rusça kapak sözler rusça komik sözler Я тебя люблю / Seni Seviyorum Не могу жить без тебя / Sensiz yaşayamam Хочу, чтобы ты была моей / keske bana ait olsaydın Моя любовь не знает границ / askımın sınırları yok ki Я полюбил тебя с первого взгляда / ilk goruste sana asık oldm Любовь навеки в сердце моём / askın kalbimde sonsuza kadar Всё, что...
  4. gönlümde akşamları karşılıyorum bugün

gönlümde akşamları karşılıyorum bugün

gönlümde akşamları karşılıyorum bugün…sevdiğim! gözyaşına yeminlim!... sen ağlıyorsun ya, sen sahte sevdalara intizarsın ya… kalamam sende, bırak gideyim… sen mutlu ol!... bekleyenim bir kara haberse, durma önümde!... bırak!...kurşunlara geleyim! ne kalır ki ardında… ağ olmuş kalbim… bir gazap akşamı inliyor bedduanla… tesellim ağlar…günahsızım ağlar… meçhul bir sevda yanığına… bir melek...
  5. Rusça İyi Akşamlar Nasıl Denir?

Rusça İyi Akşamlar Nasıl Denir?

Rusçada iyi akşamlar İyi Akşamlar Rusça ne Dil öğrenme merakı olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Rusça iyi akşamlar söz dizisinin nasıl yazıldığını paylaşalım; İyi akşamlar : Добрый вечер Okunuşu: Dobrıy veçır

Sayfayı Paylaş