1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  İyi Bir Gece Kıyafeti Nasıl Olmalı ?

  Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  abiye nasıl seçilir güzel gece kıyafetleri nasıl seçilir abiye seçimi nasıl olmalı ile ilgili bilgiler burada melekler. Özel bir gece, şık bir ortam , sizi davet eden ve muhtemelen size o özel soruyu soracak olan müstakbel eşiniz... Geriye zarif bir ayakkabı ve muhteşem bir gece elbisesi kalıyor melekler :) Böyle özel ve güzel bir gece için giyeceğiniz kıyafet te özel olmalı. Öncelikle vücut tipiniz nedir, hangi giyim tarzı ve renkler size yakışır bildikten ve vücudunuzu tanıdıktan sonra gerisi kolay :) Eğer yakın zamanda böyle özel bir gece yaşayacaksanız gardrobunuzda olmazsa olmaz kıyafetlerden güzel bir gece elbisesi olmalı. Peki alışverişte güzel gece kıyafetleri nasıl seçilir , iyi bir gece kıyafeti nasıl olur ? Makalemizde bu bilgileri size anlatmaya çalışacağız..  < Konu Resmi..>  Gece elbisesinde daha çok pastel tonları, tene yakın renkler uygun olur. Mesela mat gold rengi bir gece elbisesi için uygun olabilir. Asgari yeşil, yağ yeşili, daha pastel renklerde soft gösteren gece kıyafetleri her bayan için uygun olabilir.

  Çok koyu tenli insanlarda tene yakın renkler çok güzel durur, siyah ve beyaz da çok güzel durur.

  Ama bunun dışında daha farklılık isteyen bayanlar ise zebra desenli, leopar desenli gece kıyafetlerini kullanabilirler, ama her bayan bu desenleri kullanmaya cesaret edemeyebilir.

  Her bayan sklemen, turkuaz renkleri, pastel renkleri daha kolay kullanabilir ve taşıyabilir.


   
İyi Bir Gece Kıyafeti Nasıl Olmalı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. İyi Bir Çocuk Kitabı Nasıl Olmalıdır ?

  İyi Bir Çocuk Kitabı Nasıl Olmalıdır ?

  çocuk kitabı, hakkında, nasıl olmalıdır, hangi konuları içermelidir, nasıldır hakkında cevapları burada bulabilirsiniz Hanımlar iyi bir çocuk kitabı dil, anlatım, konu bakımından ne özelliklere sahip olmalıdır bu paylaşımımda sizlere bu konudan bahsetmek istiyorum. Ben bekarım, benim çocuğum yok gibi mazeret kabul etmiyor kardeşiniz, yiğeninizin olduğunu siz melişlere hatırlatıyor ve sözü...
 2. İyi Bir Akvaryum Nasıl Olmalıdır

  İyi Bir Akvaryum Nasıl Olmalıdır

  İyi Bir Akvaryum Nasıl Olmalıdır Selam arkadaşlar sizden akvaryum için bilgi istiyorum İyi Bir Akvaryum Nasıl Olmalıdır
 3. İyi Bir Dost Nasıl Olmalı

  İyi Bir Dost Nasıl Olmalı

  İyi Bir Dost Nasıl Olmalı Evet arkadaşlar sizce İyi Bir Dost Nasıl Olmalı bu konuda görüşlerinizi bildiriniz
 4. İyi Bir Arkadaş Nasıl Olmalı ?

  İyi Bir Arkadaş Nasıl Olmalı ?

  İyi Bir Dost Nasıl Olur İyi bir arkadaş nasıl olmalı? İnsanın arkadaşı dostu olması ne büyük bir hazine biliyor musunuz melekler ? :) Ağladığınızda başınızı dayayabileceğiniz bir omuz, dar gününüzde bir dilim ekmek, varlığınızda birlikte geçirilecek keyif dolu saatler ve öldüğünüzde peşinizden edilen iyi sözler ve dualar. :) Herkese lazım.. :) Dostluk, tek bir tanımı olmayan bir...
 5. İyi Bir Bilgisayar Nasıl Olmalı

  İyi Bir Bilgisayar Nasıl Olmalı

  İyi Bir Bilgisayar Nasıl Olmalı ? Arkadaşlar bilgisayardan anlayan arkadaşlara özellikle size soruyorum İyi Bir Bilgisayar Nasıl Olmalı ?

Sayfayı Paylaş