1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

iyi ki giridin kalbime

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

(alıntı)​

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: iyi ki giridin kalbime

süpersiin..emeğine sağlık canım:Dancing_o_O:

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: iyi ki giridin kalbime
    sağoll canım benimmm:ehi:

iyi ki giridin kalbime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi ki Varsın! İyi ki Aşksın

İyi ki Varsın! İyi ki Aşksın

Can yakıyor hayat bazen... Acıtıyor. Hiç yılmadan çalışıyorsun ve bunları bedeli olarak aldığın şey kocaman bi hiç oluyor ya hani, işte en çok o zaman yanıyor insanın canı. Oysa senin yanındayken hayat canımı yakmıyor benim, aksine gülümsüyor bana. Zaman duruyor seninleyken, saniyeler geçmiyor, dakikalar atmıyor. Büyük bi mutluluk sarıyor dünyayı... Sevgin umutsuzlara bile umut ışığı...
  2. Kalbime iyi bak...

Kalbime iyi bak...

Genç kiz feci bir hastaligin penceçsinde kivraniyordu. Yarali kalbi artik bu dünyaya daha fazla dayanamamaya baslamisti. Çok zengin olan ailesim tüm gazetelere, kalp nakli için ilan vermislerdi... Canini feda edecek birini ariyorlardi... Genç kiz ise hergün hastahane odasinda biraz daha solmaktaydi. Yine yalnizdi odasinda, gözü yasli, boynu bükük ölümü bekliyordu... Gözlerini kapadi, bu...
  3. kalbime iyi bak..........

kalbime iyi bak..........

Genç kiz feci bir hastaligin penceçsinde kivraniyordu. Yarali kalbi artik bu dünyaya daha fazla dayanamamaya baslamisti. Çok zengin olan ailesim tüm gazetelere, kalp nakli için ilan vermislerdi... Canini feda edecek birini ariyorlardi... Genç kiz ise hergün hastahane odasinda biraz daha solmaktaydi. Yine yalnizdi odasinda, gözü yasli, boynu bükük ölümü bekliyordu... Gözlerini kapadi, bu...
  4. İyi ki Doğdun Vişne'm :))

İyi ki Doğdun Vişne'm :))

Sanal alemde ki en eski dostum, 4 yıllık arkadaşım, her türlü nazımı çeken, birbirimizi çok iyi anladığımıza inandığım, canım VİŞNE'm, Doğum günün kutlu olsun, yüzün hep gülsün. Tüm sevdiklerinle birlikte sağlıklı, mutlu, gönlünden geçtiği gibi uzun bir ömür diliyorum sana Allah'tan.. İyi ki doğdun :kiss:

Sayfayı Paylaş