Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113

İYİKİ DOĞDUN AŞKIM, BU SANA MESAJIM :)

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Canııım, Hayat yoldasım, Suyum, Aşkıııım Ahirette isteğim, Sonsuz aşksın sen! Dilerim Rabbim ömrüne ömür katar. Seni bütün benliğimle seviyorum. İyiki doğdun, iyiki bana eş, çocuklarıma ana oldun MAWİM iyiki doğdun bitanem. Hayat Arkadasın, kocan ve daha bir çok şey... :D:D
    < Konu Resmi..>

zeytin gözlüm, THESECRET ve MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
    Çok teşekkür ederim sonum sol yanım yoldaşım hayat arkadaşım pişman olmadığım tek gerçeğim iyi ki varsın seni seviyorum♥

zeytin gözlüm, SadmiN ve THESECRET bunu beğendi.
  3. Canımın içisi mawi gözlü dilberim doğum günün kutlu olsun.Sadminimle evlatlarınla bizlerle nice nice yıllaraa :kiss: Dışardan yazıyom çünkü misafirim var :D :D

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
    Saol bitanem dışardan içerden farketmez gönüller bir olsun:D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
İYİKİ DOĞDUN AŞKIM, BU SANA MESAJIM :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. " İçinden söyle Aşkımm.. İyiki doğdu(m)n de..!! "

" İçinden söyle Aşkımm.. İyiki doğdu(m)n de..!! "

İçinden söyle sesiz sesiz içinden Kimseler duymasın hatta sen bile Öyle derin derin içinden...... İçinde söyle İyiki Doğdun Aşkım diye...... Ben bile duyamayayım işte aynen böyle.... Sesizliğini gerçek sanayım alınayım kırılayım.... Hatta esen rüzgarın fısıltısına kanayım bir an irkilip yanılayım Ara ara telefonuma bakayım bir umut işte ya çalarsa diye ben baktıkça çalmaski bu telefon.... Sen...
  2. İyiki doğmuşum :) Mersi Aşkitom

İyiki doğmuşum :) Mersi Aşkitom

arkadaşlar merhaba; 21 nisan benim doğum günümdü bilenler bilir :D:D eşim,sevdiğimm aşkım bitanemm bana çok güzel bi süpriz yaptı :D:D 21 nisan günü eşim evde yoktu ben işten geldiğimde benim için küçük bi süpriz hazırlamış. kapıdan girdiğimde küçük kağıtlarla salona kadar beni sevdiğini belirten aşk cümleleri ile bir yol yapmış evdeki aynalara beni sevdiğini yazmış bide çiçek almış. ama...
  3. iyiki doğdun sılam _nisa

iyiki doğdun sılam _nisa

sevgili sılam canımm doğum gününn kutlu olsunn yeni yaşın sana sağlık huzur ve nurr topuu gibii bir bebekkk getirsin :D:D tüm dileklerinn gerçek olsunnnn nice senelere canımmm:kiss:
  4. İyiki Doğdun Enceyimmmmm

İyiki Doğdun Enceyimmmmm

enceyimm canım bitanemm hasso kardeşimm:kiss: doğum günün kutlu olsunn allah sana sağlıklı uzun ömürler versin yeni yaşın sana sağlık mutluluk ve başarı getirsinnn sevdiğinle ömür boyuu mutlu olman dileğiylee canımmmm:kiss: iyiiiiikiiiiiiiii doğğğdunnnnnnnnnnnnnn :dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu: :kutlama::kutlama: budaaaa pastannn cnaımmm :D:D yanlızz şunu diyimm çok...

Sayfayı Paylaş