Iyiki Dogdun CEMOS.....

Aaa niye ben dün görmedim de bu gün görüyorum :S Geciktim ama telafi ediyorum hemen :)

Canım Cemom, biricik ablam, dostum, neşe kaynağı, piçom doğum günün kutlu olsun, yüreğin mutlu, kalbin huzur, cebin para dolsun, sevdiklerin hep yanında olsun:) Nice uzun ve mutlu sağlıklı senelere. Dilerim yeni yaşında, kalbinden geçen tüm dileklerin, hayallerin gerçekleşir :)

[video=youtube;qZ-bMijtOng]

Yıllar önce verdiğim bu hediyeyi yeniden yeniliyorum, klasikleşmiş Cemoş doğum günü videosu :D:D Ama bu sefer geciktim diye pastayı anca öyle koşa koşa getiriyorum :D:D

Nice mutlu senelere Cemom :kiss: :kiss: :kiss:

balımm geç kalmadınn bugün doğum günümm elvin gece konu açmış sağolsun:D iyi dileklerin için çokkk teşekür ediyorumm way ben kaç doğum günümü burda kutladım :D:D: ayrıca evet bu video benle özdeşleşti çokta seviyorum hahaha çok sağol canımm :kiss:

canımmmmmmmmmmm cemoşummmmmmmm ekmek kadayıfımmmmmm ballı kaymağımmmmmmmmmm sende mi doğdunn :D:D iyiki de doğdunn bak ne güzel bir kadın ne iyi bir anne oldunn :D:D iyiki varsınnnnnnnnnnnn :deli: iyiki benimmmmmmmm canımsınnnnnnnnnnn:deli: ama bende pasta isterim :hıh:

mutlu yıllar saaaaaaaaaaaanaaaaaaaa mutlu yıllar sanaaaaaaaaaa mutlu yıllar mutlı yıllar mutlu yıllar sanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :deli::deli:

:kutla::kutla::kutla::kutla:

asimmmmmm:deli: iyiki doğmuşumm iyiki seni ve burdaki herkesi tanımışımmm:deli: çok sağol canımmmmmm:deli::kiss: pastanı yolliyim adres ver hahaha

cemoşum iyiki doğdun nice sağlıklı mutlu başarılı cocuklarınla ve eşinle mutlu nice yıllara canım benimm iyiki doğdun mutlu yıllara bitanemmm

mutluyllar40.gif

lavişim çok sağol canımm:kiss:

Cemoşum Hasso Ablam Doğum Günün kutlu olsun şekeriiiiimmmmmm............
Yeni yaşın sana sağlık,mutluluk,huzur ve başarı hayatından eksik olmasın....
Eşinle,çocuklarınla ve sevdiklerinle nice güzel yıllar dilerim....
Chatimizin Gülüüüü.....:dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::kutlama::kutlama::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing:

ben daha yeni gördüm yaaa sitemizin neşe kaynağı en kafa insan :D:D sağlıklıı, sevdiklerinle mutlu, huzurlu, birsürü şeyli nice yıllaraa yıllaraaa :deli: :deli: :kiss:

geb0126yq1mk.gif
bebek018xk.gif
comp009.gif
:D:D

Cemo?um Hasso Ablam Do?um Günün kutlu olsun ?ekeriiiiimmmmmm............
Yeni ya??n sana sa?l?k,mutluluk,huzur ve ba?ar? hayat?ndan eksik olmas?n....
E?inle,çocuklar?nla ve sevdiklerinle nice güzel y?llar dilerim....
Chatimizin Gülüüüü.....:dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::kutlama::kutlama::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing:

enceyimmmmmm can?mmm çok sa?ollllll:kiss: hasso bac?m benimmmm:D:D

ben daha yeni gördüm yaaa sitemizin ne?e kayna?? en kafa insan :D:D sa?l?kl??, sevdiklerinle mutlu, huzurlu, birsürü ?eyli nice y?llaraa y?llaraaa :deli: :deli: :kiss:

geb0126yq1mk.gif
bebek018xk.gif
comp009.gif
:D:D

mellooooooo:deli: çok sa?oll can?mmmm:kiss:

Geç gördüm ama iyiki do?dun can?m ..

te?ekkür ederim belencimmm:kiss:

cemoşum bende yeni gördim:)
canım doğum günün kutlu olsun eşin ,çocukların ve sevdiklerinle nice mutlu sağlıklı yıllara canım:dogumgunu:

ayyyy bende geç gördüm cemoş ablamm

iyiki doğmuşsun iyiki tanımışız seni burda :) chatin forumun yorumun neşesisin senn bitanesinn :) Allah hayırlı mutlu mesut ömürler nasip etsin sanaaaa öpüyorumm :kiss:

Geri