İyiki doğdun Mawi admin :)

Uzman SühaN

Administrator
İyiki doğdun Mawi admin :)
Sevgili melekler;
Bir çoğunuz Mawi admin hakkında bilgiye sahip değilsiniz.Kendisi Melekler Mekanı nın sahibi dir..Sadminin eşidir.2007 den beri kendisini tanıyor,tanımaktan da mutluluk duyuyorum..Tanıdığım günden beri gerek kendisi gerekse eşi sadmin hiç bir zaman çizgilerini,duruşlarını bozmadılar..Burası bu gün bunları anlatmak için belki uygun değil ama bir çoğunuzun bizler hakkında bilgi sahibi olmak istediğinizi biliyorum.Melekler mekanı sayesinde bir çok kazanımlar ,paylaşımlar oldu..

En büyük kazanım dostluk adınaydı..Dostum dediğim bir kaç kişiden biridir mawi admin..Canım arkadaşım,kardeşim ..Her doğum günün de aynı şeyi diliyorum ve bunu dilemeyi rabbim hep nasip etsin..Nice doğum günlerini birlikte kutlamak nasip olsun..Allah seni evlatlarına eşine bağışlasın.İyi ki doğdun güzel yürekli insan iyi ki varsın..Doğum günün kutlu olsun mawim.Seni seviyorum :kiss:

1.jpg

Nice nice yıllara mawim :kiss:

dg-36.png

Canım kardeşim çok teşekkür ederim. Melekler mekanı sayesin de tanıdığım ve iyi ki tanımışım dediğim en iyi ve yakın dostum, sırdaşım, kardeşim bu güzel dileklerin için sana minnettarım herşey gönlünce olsun.

Merhaba, ben aranızda daha yeniyim ama bu aileden hissediyorum kendimi :) Doğum günün kutlu olsun Mawim (nasıl hitap edeceğimi bilemedim ) Sevdiklerinle beraber, nice huzurlu mutlu sağlıklı bol kahkahalı, gözünüzden akan yaşın sadece mutluluktan olduğu çok güzel bir yaş dilerim :) çok mutlu olun, iyiki doğmuşsunuz :)

Aramıza yada şöyle diyeyim ailemize hoşgeldin cnm güzel dileklerin için de ayrıca çok teşekkür ederim:)

Geri