İyiki Doğdun SEVGİLİM!!!

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
İyiki Doğdun SEVGİLİM!!!
Bugün benim hayat arkadaşımın Doğum günü arkadaşlar...
benim için çok özel ve anlamlı bir gün...
aşkım için içimden geçen bir kaç cümlelik birşeyler karaladım. sizlerle paylaşmak istiyorumm...

dogumgnbalonu0pk-2e0.gif

Küçücük dünyamda kocaman mutluluklar yaşatan biricik sevgilim…
Bu gün senin doğum günün. Sana en değerli hazineleri hediye etsem yinede az gelir. Sen her şeyin en iyisini en güzelini hak ediyorsun. Ben ne kadar şanslıyım senin gibi bir eşim,hayat arkadaşım var rabbime ne kadar şükretsem az gelir.
Senin gelmenle başladı hayatımdaki mutluluklar. Meğer senden önce ben hiç yaşamamışım. Senin gelmenler yeniden doğmuşum. Mutluluğu,aşkı,sevdayı,özlemi,gülmeyi ben ilkleri ben en güzel günleri seninle yaşadım.
Sen benim en kıymetlimsin. En değerli kıldığım nefesimsin.
[h=6]bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim,bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim Aşkım,
hayatın bazen bzlere yaptıgı süprizlerin en güzeli en özelisin, sen benım mucizemsin seninle var olan herseyi seviyorum belki dogdugun andan bu zamana kadar yanında degildim ama sana hersey üzerine yemin ediyorum bundan sonra ölünceye kadar hersabah ilk ben sana ıyıkı dogdun diyecegim iyiki dogdun kocacıgım iyiki varsın,iyiki sevmişim seni. Bu hayatı Seninle paylaşmayı, seninle yaşamayı, seniinle nefes almayı seviyorum
Sana ait olmayı bana ait olmanı seviyorum [/h][h=6]Hersabah güne mutlu uyanmayı seviyorum, elini tutmayı, yüze bakıp göğsünde uyumayı, beraber yemek hazırlamyı, el ele dolaşmayı beni sevmeni seviyorum. [/h][h=6]Dilerim ki gelecekte bu mutluluğumuz kat ve kat artar. Dünyaya en değerli varlıklarımız olan hayırlı evlatlar getiririz. [/h][h=6] [/h][h=6]Ah sevgilim. Yüzüne bakmaya doyamadığım… yanım olmadığın anlarda seni ne kadar özlüyorum bilemezsin… nasıl bir sevda bu nasıl bir aşk bu Allahımmm…[/h][h=6]Heran herdakika yanımda olsan hiçbir yere gitmesen ellerin elimde saatlerce birbirimize sarılsak ölece kalsak. Seni ne çok seviyorummm bir bilsennn… [/h][h=6]Bir anlatabilsem içimdeki aşk dolu cümlelerimle aşkımızı bir tarif edebilsem sana olan en derin duygularımı… ama ancak bu kadarını becerebiliyorum be aşkım. [/h][h=6] [/h][h=6]İyiki benimsin. İyiki seninim. [/h]Sen herşeye değersin İYİKİ VARSIN İYİ DOĞDUN DOĞUM GÜNÜN KUTLU BÜTÜN MUTLU YILLAR BİZİM OLSUN AŞKIM SENİ SEVİYORUM♥♥♥♥♥♥

bird45jewe2-1ed.gif

Sevgili Enişte Bey; doğum gününüzü en içten dileklerimle kutluyor ve yeni yaşınızda, hayattan beklediğiniz tüm isteklerinizin gerçekleşmesini diliyorum :)

Güzeller güzeli ve birazda cadı olan eşinizle, ayrıca tüm sevdiklerinizle birlikte nice güzel seneler yaşayın inşallah. Aşkınız daimi, mutluluğunuz ebedi, aileniz dahada kalabalık olsun inş... :D

Sevgilerimle...
Baldız RüYaM

oyyyyy canımmm benimmm canımmm bacımm :kiss: güzel dileklerin için binlerce kez teşekkür ederimmm akşamm eşimede okutucam bu yazdıklarını çok mutlu ettin beniii :kiss:

seviyom kız seni eşimin baldızı benim canım kardeşim:asskim:

canım, Allah mutluluğunuzu daim etsin. eşinin yanında kayınvalideni arayıp kocanı doğurduğu için teşekkür ettin mi :D
eşin kadar senin de doğum günün bugün. o yüzden bu sene ikinizin de tüm dilekleri kabul olur inşallah. sevgiler...

akşam arıycam aklımda eşimede demiştim zaten ananı arada seni benim için doğurduğuna teşekkür et diye hahaha
güzel dileklerin için teşşekkür ederim canım çokk sağol:kiss:

Enişte Beyimizin doğum gününü en içten dileklerimle kutlar size bi ömür mutluluklar dilerim :)

Asiimm neler yaptın merak ettim sürprizlerini :D:D

Geri