gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

iyiki doğdun sılam _nisa

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

sevgili sılam canımm doğum gününn kutlu olsunn yeni yaşın sana sağlık huzur ve nurr topuu gibii bir bebekkk getirsin :D:D tüm dileklerinn gerçek olsunnnn nice senelere canımmm:kiss:

BeyazMelek ve yagmurcukk bunu beğendi.
iyiki doğdun sılam _nisa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iyiki doğdun bilal

iyiki doğdun bilal

bugün canım arkadım çatlağın enküçük oğlu bilalin doğumgünü Allah hayırlı ömürlü etsin canım benim rabbim size bağışlasın evlatlarınızzı hurhur teyzesi yanında olsa neler yapardı ona ama uzaktan elimden bukadar geldi.çatlakcım ALLAH sağlıklı ömür versin oğluma
  2. Sılamın doğa fotoğrafları :)

Sılamın doğa fotoğrafları :)

Sevgili melekler Amatör olarak birkaç fotoğraf çekimim bulunmakta henüz çok yeniyim ama doğa resimlerini çekmekten çok zevk aldım. Umarım sizler de resimlere bakarken aynı zevki alırsınız.Buyurun sılamdan fotoğraflar…
  3. İyiki doğdun Arfe

İyiki doğdun Arfe

arfecim canım doğum günün kutlu olsun ne güzel bir yaşa girdin allah sana sağlıklı uzun ömürler versin yeni yaşın sana şans,mutluluk, sağlık,aşk :D:D getirsinn nice mutlu seneleree iyiki doğdunn iyiki doğdun
  4. İyiki doğdun enceyy

İyiki doğdun enceyy

enceyim canım bidenemm doğum günün kutlu olsun nice senelere yeni yaşın sana sağlık, mutluluk, huzur ve şans getirsinn umarım yeni yaşında herşey snein istediğin ve dilediğin gibi olurr allah sana hayırlı uzun ömürler versin iyiki doğdun canımm :kiss: iyiki doğduniyiki doğduniyiki doğduniyiki doğduniyiki doğduniyiki doğduniyiki doğdun
  5. İyiki Doğdun $ul€ ‎

İyiki Doğdun $ul€ ‎

Bu gün özel bir gün. Hem Ramazan Bayramı hemde biricik yöneticimiz, canımız arkadaşımız $ul€'nin doğum günü :) İyiki Doğdun $ul€, her günün bayram tadında geçsin.:) Hayallerin ve tüm umutların yeni yaşında gerçekleşsin:) Nica mutlu senelere birtanem, doğum günün kutlu, yüreğin hep mutlu olsun :kiss: Meleklermekani.com Yönitimi...

Sayfayı Paylaş