iyimi yaptım kötümü bilmiyorum..yardımmm

ahh su kadinlar - yani bazilari.. - yokmuuu! Dedikodu vb. cok severler.. Bosuna dememisler, bos insanlarin bos isleri olur diye:sinir:

Bende diger arkadaslara katiliyorum - yanlis birsey yapmadinda.. ama birsey var: iki müslümanin arasi acilmaz. yani annem hep öyle der bana.. ne olsa olsun onun dedigini digerine söyleme der.. siz aslinda biraz mesafe koyupta komsunuza sey etseydiniz daha iyi olurdu.

Gerci simdi gercek yüzünü gördünüz komsunuzundaa.. Kayinvaliden ne diyor bu duruma?

Ya bu arada karismis gibi olmasinda - hani ben kendi düsüncemi söyliyorum: Tatli dil, yilani deliginden bile cikartirmis - sen tatli dille arani yapmaya baksana kayinvalidenle.. Sonucta oda senin bir Annen - onunlada gecinmene bak.. Sonra gör bak seni herkezden üstün tutar insaallah.. ;)

kadını uzak tutmamız mümkün değil kocası yok sabah yataktan kalkıo çıkıp gelio ve gelme diyemioruz..zaten benmde canımı sıkan aralarının açılması oldu ama araları açılmasaydı ben zaten konuşmuodum artık o kadınla ama kaynanam çok samimiydi ve onu bana karşı doldurmaya devam edicekti..tatlı dile gelincede ben zaten yeternce güleryüzlü bi insanım...onlara karşı yakınlığım inan kendi anama babama karşı bile yok...bi dedklerini iki etmıorum ağızlarınn içine bakıorum faLAN filan işde...ama dolduruş sonucu gözükmüyo yaptıklarım neyse allah bilsn zaten ben allah rızası içn yapıyorum onlara gözteriş için değil...

Geri