Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İzel İlk Yara Şarkı Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İzel İlk Yara Şarkı Sözleri için size yazıyorum umarım ricamı geri çevirmezsiniz de İzel İlk Yara Şarkı Sözlerini bu sayfaya yazarsınız kızlar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İzel İlk Yara Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzel İmdat Şarkı Sözü

İzel İmdat Şarkı Sözü

İzel İmdat Şarkı Sözü Selam arkadaşlar sizden bir ricam olacak acaba bu sayfaya İzel İmdat Şarkı Sözlerini yazar mısınız
  2. İzel Hicran şarkı sözü

İzel Hicran şarkı sözü

İzel Hicran şarkı sözü için yazıyorum size ben bu şarkıyı geçen dinledim ve bittim kesinlikle o şarkıyı ezberlemem lazım ve sizede tavsiye ediyorum :)
  3. İzel Rezil şarkı sözü

İzel Rezil şarkı sözü

İzel Rezil şarkı sözü Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar olsun diyor ve sizden İzel Rezil şarkısının sözlerini rica ediyorum.
  4. İzel İlk Yara Şarkısının Sözleri

İzel İlk Yara Şarkısının Sözleri

İzel İlk Yara sözleri İzel İlk Yara şarkısının sözleri Ünlü popçu İzel'in İlk Yara adlı şarkısının sözlerini paylaşıyoruz melekler :) benden kaçmana gerek yok değmemiş nazarım hiç aşığım doğuştan söylenmemiş güzel sözleri al hepsinin içinde yine kendini bul bir telaş hep başa bela halbuki bu aşk rüya gibi olsa geçen zaman merhem olurmu ilk günün yarası saklı hep şuracığımda terden...
  5. İzel İmdat Şarkısının Sözleri

İzel İmdat Şarkısının Sözleri

İzel İmdat şarkısının sözleri İzel İmdat sözleri Sevilen pop şarkıcısı İzel'in seslendirdiği İmdat şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) bir yabancı çaldı bugün kapımı kimsin nesin dedim aldım misafir odasına dedi hiçmi tanımazsın kokla azıcık yanaş usuluma durgun soluk bir suratla izledi beni yılların hüznü birikmiş ikimizin özleminde yudumlarken fincanından kahveyi seni...

Sayfayı Paylaş