1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

İzel - Jazznağme (2010)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İzel'den yepyeni bir albüm "Jazznağme" müzikseverlerle buluştu sizlere albüm içeriği hakkında ki bilgilere geçiyorum [​IMG]
    Gurbet
    Akşam Güneşi
    Haydar
    Ah Bu Gönül Şarkıları
    Kara Sevda
    Yine Yakmış Yar Mektubu
    Akşam Oldu Hüzünlendim
    Baba Beni Maziye Götür
    Veda Busesi
    Şiire Gazele
    Yadeller
    At Kadehi Elinden
    Bir Bahar Akşamı
    Bu Ne Sevgi Ah
    Kal Bu Gece

İzel - Jazznağme (2010) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzel İle Yusuf

İzel İle Yusuf

sevilen şakıcı İzel'de kendisinden yaşça küçük olan sanat dünyasına yeni atılan Yusuf Güney İle berebermiş..... İZEL'LE YUSUF AŞK YAŞIYOR.. 40 YAŞINDAKİ İZEL, KENDİNDEN 15 YAŞ KÜÇÜK YUSUF GÜNEY'LE AŞK YAŞIYOR..
  2. İzel Hicran şarkı sözü

İzel Hicran şarkı sözü

İzel Hicran şarkı sözü için yazıyorum size ben bu şarkıyı geçen dinledim ve bittim kesinlikle o şarkıyı ezberlemem lazım ve sizede tavsiye ediyorum :)
  3. İzel Rezil şarkı sözü

İzel Rezil şarkı sözü

İzel Rezil şarkı sözü Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar olsun diyor ve sizden İzel Rezil şarkısının sözlerini rica ediyorum.
  4. İzelden İtiraf

İzelden İtiraf

‘Aldatılınca Cildim Bu Hale Geldi' Pop müziğin ünlü ismi İzel, yıllardır kurtulamadığı cilt sorununun geçmişte yaşadığı aldatma olayından sonra başladığını ilk kez itiraf etti. Dün sabah “Saba Tümer ile Bugün” programına konuk olan İzel, sevgilisini en yakın kız arkadaşıyla öpüşürken yakaladığını anlattı ve “Sevgilimi en yakın kız arkadaşımla öpüşürken yakaladım." "İkisini...
  5. izel sevenler

izel sevenler

en iyi şarkısı sizce ?

Sayfayı Paylaş