1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

izel sevenler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

en iyi şarkısı sizce ?

izel sevenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzel İle Yusuf

İzel İle Yusuf

sevilen şakıcı İzel'de kendisinden yaşça küçük olan sanat dünyasına yeni atılan Yusuf Güney İle berebermiş..... İZEL'LE YUSUF AŞK YAŞIYOR.. 40 YAŞINDAKİ İZEL, KENDİNDEN 15 YAŞ KÜÇÜK YUSUF GÜNEY'LE AŞK YAŞIYOR..
  2. İzel - Jazznağme (2010)

İzel - Jazznağme (2010)

İzel'den yepyeni bir albüm "Jazznağme" müzikseverlerle buluştu sizlere albüm içeriği hakkında ki bilgilere geçiyorum Gurbet Akşam Güneşi Haydar Ah Bu Gönül Şarkıları Kara Sevda Yine Yakmış Yar Mektubu Akşam Oldu Hüzünlendim Baba Beni Maziye Götür Veda Busesi Şiire Gazele Yadeller At Kadehi Elinden Bir Bahar Akşamı Bu Ne Sevgi Ah Kal Bu Gece
  3. İzel Hicran şarkı sözü

İzel Hicran şarkı sözü

İzel Hicran şarkı sözü için yazıyorum size ben bu şarkıyı geçen dinledim ve bittim kesinlikle o şarkıyı ezberlemem lazım ve sizede tavsiye ediyorum :)
  4. İzel Rezil şarkı sözü

İzel Rezil şarkı sözü

İzel Rezil şarkı sözü Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar olsun diyor ve sizden İzel Rezil şarkısının sözlerini rica ediyorum.
  5. İzelden İtiraf

İzelden İtiraf

‘Aldatılınca Cildim Bu Hale Geldi' Pop müziğin ünlü ismi İzel, yıllardır kurtulamadığı cilt sorununun geçmişte yaşadığı aldatma olayından sonra başladığını ilk kez itiraf etti. Dün sabah “Saba Tümer ile Bugün” programına konuk olan İzel, sevgilisini en yakın kız arkadaşıyla öpüşürken yakaladığını anlattı ve “Sevgilimi en yakın kız arkadaşımla öpüşürken yakaladım." "İkisini...

Sayfayı Paylaş