1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

izel sevenler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

en iyi şarkısı sizce ?

izel sevenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzel ameliyat oluyor

İzel ameliyat oluyor

yüzündeki derin izlerden dolayı geçde olsa tedaviye başlayan İzel operasyonlardan geçiyor.... ben bu tedaviller için geç kaldığını düşünüyorum para elinde olan birisi bu zamana kadar neden bekler ki......... CİLDİM BEBEK GİBİ! DOKTOR ZİYA ŞAYLAN'IN UYGULADIĞI 'EXODERM' YÖNTEMİYLE YÜZÜNDEKİ İZLERDEN KURTULMAYI HEDEFLEYEN İZEL, ÖNCEKİ GÜN İKİNCİ KEZ AMELİYAT MASASINA YATTI... İstanbul...
  2. İzel - Jazznağme (2010)

İzel - Jazznağme (2010)

İzel'den yepyeni bir albüm "Jazznağme" müzikseverlerle buluştu sizlere albüm içeriği hakkında ki bilgilere geçiyorum Gurbet Akşam Güneşi Haydar Ah Bu Gönül Şarkıları Kara Sevda Yine Yakmış Yar Mektubu Akşam Oldu Hüzünlendim Baba Beni Maziye Götür Veda Busesi Şiire Gazele Yadeller At Kadehi Elinden Bir Bahar Akşamı Bu Ne Sevgi Ah Kal Bu Gece
  3. İzel Hicran şarkı sözü

İzel Hicran şarkı sözü

İzel Hicran şarkı sözü için yazıyorum size ben bu şarkıyı geçen dinledim ve bittim kesinlikle o şarkıyı ezberlemem lazım ve sizede tavsiye ediyorum :)
  4. İzel İmdat Şarkısının Sözleri

İzel İmdat Şarkısının Sözleri

İzel İmdat şarkısının sözleri İzel İmdat sözleri Sevilen pop şarkıcısı İzel'in seslendirdiği İmdat şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) bir yabancı çaldı bugün kapımı kimsin nesin dedim aldım misafir odasına dedi hiçmi tanımazsın kokla azıcık yanaş usuluma durgun soluk bir suratla izledi beni yılların hüznü birikmiş ikimizin özleminde yudumlarken fincanından kahveyi seni...
  5. İzelden İtiraf

İzelden İtiraf

‘Aldatılınca Cildim Bu Hale Geldi' Pop müziğin ünlü ismi İzel, yıllardır kurtulamadığı cilt sorununun geçmişte yaşadığı aldatma olayından sonra başladığını ilk kez itiraf etti. Dün sabah “Saba Tümer ile Bugün” programına konuk olan İzel, sevgilisini en yakın kız arkadaşıyla öpüşürken yakaladığını anlattı ve “Sevgilimi en yakın kız arkadaşımla öpüşürken yakaladım." "İkisini...

Sayfayı Paylaş