1. Angel_tears

  Angel_tears Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  25 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  1.737
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  İzin ver...Bu Gecede...

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

  Bir hayal gördüm , içimde canlanan .. Hissettim seni en yakından , yada rüzgar esmesiyle hissettirdi seni bana .. İnan bilmiyorum .. Belki rüzgar sandığım Fırtınaydın ..
  Kuvvetliydi esmelerin .. Her çarpışında üşüyen yüreğimden belli değimliydi ki .. Yağmurdun .. İki kuvvetli çarpışan yürek arasında kalan , şimşek gibi gönlüme düşen , ılık bir yağmur .. yüreğimi ıslatan , Durdukça yürekte kaynayan , şimşekli , fırtınalı bi yağmur işte ..

  Seline kapıldım ben senin .. Setlerim yıkıldı dayanamadı sürgününe .. Yağdırdığım yağmurlar taşıyor beni .. Yüreğinin bir köşesinden bir köşesine .. Şelale gibi çağlıyorum , yüreğinin denizinde .. Köprüsü olmasın nehrimin ..

  Ne elle tutulsun , nede gözle görülsün o köprü .. Sen kendin çiz köprümüzü , Gözlerimden yüreğine .. Bende üstü umutla süslenmiş ipimi bağlayayım yüreğimden yüreğine … Bırak , İzin ver ..

  Esir olayım sevgine ..Uyku nedir bilmeyeyim , girmesin gözüme ..

  Haram olsun bana sensiz uykular , Sensiz olduktan sonra uyumayayım hiçbir gece .. Seni düşünmekten tek bi kere bile kapanmasın gözlerim .. Veya uyuyayım .. Seni bırakmaktan değil bu sefer ..


  Düşlerime seni katmak için kapansın gözlerim .. Seni göreyim , seni tekrar tekrar seveyim düşlerimde ..

  Yine seni özlediğim bir gece katmıştım seni düşlerime ..
  Senle uyumustum yine geceye ..

  Karanlıktır benim düşlerim , ve yine karanlıktı o gece .. Görememiştim o yürüdüğüm köprüyü .. Kaymıstım geceden .. Ve düşmüştüm geceye .. Kalktım tekrar .. Sıkıca bağladım umut dolu ipimi yüreğine .. Tekrar çıktım köprüye .. yine karanlıktı yine yalnızdım koskoca gecede ..


  Karanlıkta her yerim , düşlerim .. ama inanmıştım bu sefer sevgine , sana , geleceğime ..

  Biliyormusun ..
  O gece seni gördüm ben .. Aydınlattın önümü .. Seni gördüm ışık diye .. Sana bundan dolayı güneşim diyorum işte .. Işığımsın , gecede parlayan ay , yıldız sensin .. O gece ışık oldun önüme ..


  Düşmedim köprüden … Ve seni kattım düşlerime .. Düşlerimdeki de sen düşüme seni katmamı yardım edende sen .. Senle dolu bi denklem kursam , inanki çözemem .. Sayende akmıştım işte geceye ..

  Çözmedim İpimi , geri geleyim , arada bi yüreğimi susturayım diye .. Girmiştim ya yüreğine güüneşim .. Kalayım tamamı hep , yüreğinde .. Yüreğin olsun mezarım , Gözlerin olsun kefenim , bakışların sarsın beni , ve toprağım olsun yüreğim .. Üstüme dikilen çiçekte aldıgın her nefes olsun gül yüzlüm ..

  Sonra toprağa Dökülen su da sözlerin olsun .. Konuş , konuş ki beni yüreğinde susuz bırakma .. Gülümü sula ..


  İşte bu gece de böyle seni katacağım düşlerime ..
  Karşımda gördüm seni yine , bakıyordum bana inci gözlerinle ..

  Uzandım,
  Tutacaktım,
  Kayboldun!

  Bu kaçıncı gece böyle sürüp giden … İnanki bilmiyorum .. Saysaydım Kafayı yerdim heralde .. Hem bosver iyiyim böyle ..


  Her sabah kendime söz verip "geçti artık bu hal" diye, her gece Senle geçirdiğim gecelerin hesabını tutmak istemiyorum .. İstediğim şey sensiz geçen gecelerin hesabını tutup senle oldugum zamanlarda acısını fazlasıyla çıkarmak .. daha fazla sevda ekmek yüreğime , daha fazla bakışı hapsetmek gözlerime ..Bugün seni düşlemeyeceğim , düşünmeyeceğim diyorum bazen ..

  başımı yastığa koyduğumda dönüyorum sözümden...
  Ben ne Kadar söz versemde , dönüyorum sözümden .. Bugün senle uyumayacağım dedim gün lerden bir gün ..

  Dedim... Uyudum , Uyandım ..

  Ama ben yinede düşlerimde seni gördüm .. Yine seni düşündüm , yine seni özledim .. Ve yine sabahki kalktığımda sensizliğin acısı hala aynıydı ..

  Dilimde yakıyorum düşünmeyeceğim sözlerini .. Düşüneceğim , düşleyeceğim .. Ne kadar düşlemem seni desemde elimde değil , ve düşlememe hiçbişey engel değil , olamazda ..

  Sen yüreğinde zindan et beni , ben hapsettim çünkü kendimi yüreğine .. Ceezamıda ver , en ağır olanından , en büyük cezayı ver bana .. Müebbet olsun cezam .. Ve izin ver bana .. Bu gecede dğşleyeyim seni .. Yine akayım geceye .. Beni düşürme .. Işık ol yine geceme .. izin ver seni Bu gecede özleyeyim .. İzin ver bu gecede seveyim ..

  Dolmasın Köprümün Suyu ..
  Sensiz Gecem Olmasın ..
  Her gece gireceksen Gönlüme ..
  Varsın sabahlar olmasın ..
  İYİKİ VARSIN BİTANEM
  Seni seviyorum ..
  Bu gece de senleyim , senle uyuyorum ..

   
İzin ver...Bu Gecede... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. iz

  iz

  İnsan ayağının belirgin izleri, kişinin hayat ve inanışında kendine rehbet ittihaz ettiği kimseye, Hayvan izleri nefsin zararlı istek ve yönlendirmelerine, İz sürmek, öncü bilginlerin ve salih kişilerin yolunu izlemeye, gizli şeylerin meydana çıkmasına ddelalet eder.Rüyada bir izi takip etmek, yeni işlere atılacağınızı işaret eder. Rüyada görülen ayak izleri geçmişte kalan olayların yeniden...
 2. Bu gecenin tarifi imkansız...

  Bu gecenin tarifi imkansız...

  Bu gecenin tarifi imkansız... Acıların en koyusu yüreğimde,elime aldığım basit bir kalemle. Asilce seni anlatmaya,seni yaşamaya çalışıyorum.. SEN..deli mavi hoyrat esinti.. SEN..yüreğimin üstüne kapanmaz yaralar açan VE SEN.. aşk nedir bilmeyen yalancı varlık.. Kim bilir kimlerin dizinde uyuyorsun şimdi.. Ben bu gece biraz daha yorgun,huysuzum halbuki bu gece sensizliğin bilmem...
 3. Bitsin bu haykırış geceleri

  Bitsin bu haykırış geceleri

  İşte . . . Sensiz geçirdiğim bir gece daha oluyor.İçimde yine hüzün, yine yalnızlığın buruk acısı, yine büyük özlemin içimi kemiriyor bu gecede. İstemiyorum gece olmasını… Korkuyorum sensiz karanlıktan, her geceki gibi yine sensiz hayallerim, yine bu ızdırap, yine bu yüreğimin çığlığı, yine bu derin çığ…. Ne zaman son bulacak bu bekleyiş, ne zaman bitecek bu isyan… Sevmiyorum geceleri…...

Sayfayı Paylaş