İzmir gazi hastanesi kadın doğuma gidenler

I

izmirmeleği

Forum Okuru
İzmir gazi hastanesi kadın doğuma gidenler

İzmir gazi hastanesi kadın doğuma gidenler doğum yapan kadınların yorumları var mı

selamlar aranızda izmir gazi hastanesi kadın doğuma gidip doğum yapan varmı varsa nasıl memnun kaldınızmı evime yakın olduğu için sanırım bende orada doğum yapacam bana iyi bir kadın doğum doktoru önerebilirmisiniz

Merhaba izmir özel gazi hastenesinde iki kez ameliyat oldum.Kesinlikle çok ilgili bir hastane ve personele sahip.Kadın doğum doktoru hakkında bilgim yok ama hasteneden memnun kalacağınızı söyleyebilirim

Selamlar hayatım.

Aslında hamilelik döneminde gittiğin doktoru daha doğrusu hastaneye göre doktor seçmek daha önemli. En iyisi seçtiğin doktor hayatım. Senin doğumuna gireceğinden dolayı o doktorun yönlendireceği hastaneye gitmen daha mantıklı olur. Kadın doğum hastanesi için gazi hastanesi yaptığım araştırmalarımdan çıkan sonuca göre beğenenler de var beğenmeyenlerde var.

Seçeceğin bu hastanede çalışan kadın doğumcunun önemli olduğunu düşünüyorum. En güzel tavsiyeyi doktorla birlikte hastane olarak izmirde yaşayan kadınların vermesi daha mantıklı olacak hayatım. Sağ salim doğur inşallah.

Geri