izmir konakk

İzmirde burun ameliyatı yapan en iyi doktor hangisi ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
İzmirde en iyi kadın doğum uzmanı tavsiye İzmirde en iyi kadın doğum uzmanı tavsiye
Arkadaşlar merhaba ismim aysun izmire 2 ay oldu taşınalı. Haliyle her yeri bilmiyorum. Bu ay adet olmadım test yaptım negatif çıktı. İyi bir kadın doğum uzmanına gitmek istiyorum. Önerebileceğiniz izmir de bir kadın doğum uzmanı var mı acaba ?
Soru-Cevap 6
İzmirde en iyi diş polikliniği hangisi ? İzmirde en iyi diş polikliniği hangisi ?
Arkadaşlar merhaba, dişlerimle ilgili problem yaşıyorum . İzmir de ikamet ediyorum . Bir çok diş doktoruna gittim ama dişimi mahvettiler tedavi edemediler. Sizden ricam bana izmirde iyi bir diş hekimi önerebilir misiniz ?
Soru-Cevap 5
İzmir de önere bileceğiniz bir kadın doğumcu varmı acaba ? İzmir de önere bileceğiniz bir kadın doğumcu varmı acaba ?
Kızlar merhaba ben izmire taşınalı 2 ay oldu adet gecikmem var test yaptım hamile değilim . Bir kadın doğum uzmanına gitmeyi düşünüyorum. Önerebileceğiniz bir doktor varmı izmirde
Soru-Cevap 0
izmir karşıyakada kuaför önerirmisiniz izmir karşıyakada kuaför önerirmisiniz
merhabalar eşimin işinden dolayı yakın zamanda izmire taşındık karşıyaka tarafında oturuyorum ama izmiri hiç bilmiyorum izmir karşıyakada bana iyi bir kuaför önerirmisiniz yada bildiğiniz iyi kuaförler varsa yazarsanız çok sevinirim daha önce...
Bilmedikleriniz 1
İzmirde burun ameliyatı yapan en iyi doktor hangisi ? İzmirde burun ameliyatı yapan en iyi doktor hangisi ?
Arkadaşlar merhaba benim burnum çok kemikli çocukluğumdan beri herkes dalga geçiyor. Yaşım geçti evlenemedim.Özgüven eksikliği yaşıyorum. İzmirde oturuyorum. Acaba izmirde en iyi burun ameliyatı yapan doktor varmı ?
Plastik Cerrahi 8