Etiketler:
  1. kolejli

kolejli Forum Okuru

izmirde kolej önerisi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında kolejli tarafından paylaşıldı.

selamlar bana izmirde en iyi kolej önerilerinde bulurmusunuz çocuğu koleje giden varsa ve memnunsa bana hangi koleje gittiği hakkında bilgi ve önerilerde bulunursa çok memnun olurum

izmirde kolej önerisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polis Koleji Sınıf Geçme Yönetmeliği

Polis Koleji Sınıf Geçme Yönetmeliği

ppolişoyu Polis Koleji Sınıf Geçme Yönetmeliği İçişleri Bakanlığından Resmi Gazete Tarihi: 12/09/1998 Resmi Gazete Sayısı: 23461 BİRİNCİ BÖLÜM : Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç Madde 1 - (Değişik madde: 30/12/2005-26039 S.R.G. Yön/1.mad) Bu Yönetmeliğin amacı, Polis Kolejinde sınıf geçme, sınavlar, devam ve devamsızlık ile ilgili usul ve esasları...
  2. 2011 Polis Koleji Başvuruları

2011 Polis Koleji Başvuruları

2011 polislik sınavları ne zaman, polis alımı, yaş sınırı, başvuruları, sınavları, olma şartları 2011 yılında polis kolejine başvuru süresi ile ilgili bir basın bülteni var arkadaşlarım. Seviye Belirleme Sınavları (SBS) için ek başvuru süresi! Basın Bülteni Seviye Belirleme Sınavları (SBS) için ek başvuru süresi! Bakanlığımız Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak olan...
  3. 2012 Polis Koleji Sınav Tarihleri

2012 Polis Koleji Sınav Tarihleri

2012 Polis Koleji Sınav Tarihleri ne zaman acaba lütfen bilgisi olan arkadaşlarım buradan yazsın 2012 Polis Koleji Sınav Tarihlerini
  4. Polis Koleji Sınav Tarihleri 2012

Polis Koleji Sınav Tarihleri 2012

Polis Koleji Sınav Tarihleri 2012 Polis Koleji Sınav Tarihleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda bir ziyaretçimizin isteği üzerine 2012 Polis sınav tarihleri hakkında merak edieln bilgileri sizlerle ve misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Polis Koleji Sınavına girmek isteyen öğrenciler, SBS üzerinden 5-23 Mart tarihleri arasında öğrenim gördükleri okullarda başvuruda bulunacak....
  5. izmirdeki en iyi psikolog önerisi

izmirdeki en iyi psikolog önerisi

izmirde oturuyorum bana izmirde daha önce gittiğiniz yada duyduğunuz in iyi psikolog önerisinde bulunurmusunuz iyi sonuçlar aldınızmı gittiğime değsin bayağı psikolojim bozuk diyebilirim artık tedavi olmak istiyorum çevremden iyice dışlanmaya başladım şu sinirlilik hallerimden:(

Sayfayı Paylaş