1. depresyondamıyım

depresyondamıyım Forum Okuru

izmirdeki en iyi psikolog önerisi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında depresyondamıyım tarafından paylaşıldı.

izmirde oturuyorum bana izmirde daha önce gittiğiniz yada duyduğunuz in iyi psikolog önerisinde bulunurmusunuz iyi sonuçlar aldınızmı gittiğime değsin bayağı psikolojim bozuk diyebilirim artık tedavi olmak istiyorum çevremden iyice dışlanmaya başladım şu sinirlilik hallerimden:(

izmirdeki en iyi psikolog önerisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. izmirde kolej önerisi

izmirde kolej önerisi

selamlar bana izmirde en iyi kolej önerilerinde bulurmusunuz çocuğu koleje giden varsa ve memnunsa bana hangi koleje gittiği hakkında bilgi ve önerilerde bulunursa çok memnun olurum
  2. En iyi kepek şampuanı hangisi?

En iyi kepek şampuanı hangisi?

Saç dökülmesinden sonra en önemli saç sorunlarından biri olan kepek ve aşırı kepek insanı bezdiren noktaya getirebilmektedir. En önemli sorunu mantar (Malessazia Furfur) olan bu sorunun çözümü için şampuan markası değil içindeki bilimsel maddelere bakılmalıdır. Kepek ve aşırı kepek için geliştirilmiş bilimsel maddeler bulunmaktadır. En iyi kepek şampuanı nasıl olmalıdır? Aşırı kepek...
  3. PS4 için en iyi oyun televizyonu önerisi arıyorum

PS4 için en iyi oyun televizyonu önerisi arıyorum

Selam arkadaşlarım yeni çıkan ps4 pro aldım bir tane fakat bu evdeki samsung televizyonum ile oyun oynarken acayip donma oluyor. Bunu biraz açıklamak istiyorum size ben Call Of Duty Black Ops 3 oynuyorum ( yenisi çıktı ama beğenmedim ) online şekilde oyun oynarken ekranı sağa sola kolu ile dönderdiğimde donma oluyor. Yahu adamlar beni görüyor bende görüyorum en küçük ve hızlı bir silahım...
  4. İzmirde en iyi bayan kuaförü

İzmirde en iyi bayan kuaförü

kızlar slam izmirde bildiğiniz iyi bir kuaför varmı saçıma kaynak yaptırmak istiyorum
  5. Dikey elektrik süpürge önerisi

Dikey elektrik süpürge önerisi

Dikey elektrik süpürgeleri pratik kullanımları ile birçok kişinin gözdesi olmayı başarmış elektrikli ürünler arasındadır. Birçok bayan dikey elektrik süpürgelerini kullanım da pratik hareket etme ve boşaltma ünitelerinin pratikliği ile daima ellerinde tutmak isterler. Bu dikey süpürgeler arasında kimileri şarj olabilirken kimileri prize takılarak kullanılabilmektedir. Tabii düşündüğünüz zaman...

Sayfayı Paylaş