Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Janjanlı Mesajlar istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar Facebook sayfamda ya da msn iletimde yazabileceğim Janjanlı Mesajlar yazmanızı rica ediyorum ama mümkünse yeni Janjanlı Mesajlar olursa sevinirim:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Janjanlı Mesajlar istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geyik Mesajlar istiyorum

Geyik Mesajlar istiyorum

Selam millet biraz günün stresini atalım istedim ve sizden yeni ve eğlenceli Geyik Mesajlar yazmanızı rica edeyim dedim bilmem iyi dedim mi :)
  2. Sevimli Mesajlar istiyorum

Sevimli Mesajlar istiyorum

Merhaba kızlar sizden benim ve arkadaşım için Sevimli Mesajlar yazmanızı rica ediyorum ama lütfen mümkünse yeni Sevimli Mesajlar olursa çok sevinirim:)
  3. Sevgisizlikle İlgili Mesajlar istiyorum

Sevgisizlikle İlgili Mesajlar istiyorum

Beni kimse sevmiyor en azından ben böyle biliyorum sevgilerini göremiyorum başlarda bunun için çok çaba sarfettim ama her defasında hüsrana uğradım, belki de ben çok aşırı sevgi istiyorum bilmiyorum:S Konuyu değişmeden sizlerden Sevgisizlikle İlgili Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.
  4. Sıradan Mesajlar istiyorum

Sıradan Mesajlar istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden Sıradan Mesajlar yazmanızı rica ediyorum mümkünse değişik olsun şu nette ki diğerleri gibi olmasın.
  5. Janjanlı Sözler ve Mesajlar İçin Buraya !

Janjanlı Sözler ve Mesajlar İçin Buraya !

2013 Janjanlı Mesajlar Janjanlı Sözler 2012 Bir misafirimizin isteği üzerine az önce açtığımız kısa ve öz düşündürücü mesajlar konumuzun ardından bu yazımızda da janjanlı mesajlar ile karşınızdayız melekler :) Gözlerindeki Yaşı Sil Ağlamayı bile beceremiyorsun.. Altımda Araba Gidiyorum hayat Kumarına Fazla Şansını Zorlama Bağlarsın Kolpaya.. Bizim Havamız Sana Suyumuz Sana Destek...

Sayfayı Paylaş