1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Japon kızların saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kore saç modelleri japon saç modelleri japon kız koreli kızların kızların Şu japon kızlar hakkaten çok zarif ve çıtıpıt oluyorlar.Bana göre ne giyseler ne taksalar yakışıyor şimdi Allah var:DSizlerle japon kızlarının bazı saç modellerini paylaşmak istiyorum
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
  3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    63
    Bu sene çok moda bu saçlar... Bihter aklıma geldiiii...
    Artık saç kestirenlerde Bihter modeli diyor:D

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    ay herşeye de bihter adı vermişler gözlüklere bile :D

5. ayminem

ayminem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    japon kısları gerçekten bu kadar bakımlı degil aslında

6. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayranim japon kizlarina :D :D

Japon kızların saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar bu saç modelleri nasıl :)))))

kızlar bu saç modelleri nasıl :)))))

saç modelleri, uzun saç modelleri, kısa saç modelleri, farklı modern saç modelleri Saçlar bayanların en değerli aksesuarıdır. Sağlıklı saçlar her zaman için size ışıltı ile gülümser ve girdiğiniz ortamlar da dikkatleri üzerinize çeker. İster uzun ister kısa saç modeliniz olsun önemli olan yüzünüze, tarzınıza ve yaşınıza en yakışan doğru saç modelini bulmanız olacaktır. Sizler için farklı...
  2. Japon emocu kızlar

Japon emocu kızlar

emocu kızlar kız emocular emocu lezler japon lezler emo Dünyada bir emo çılgınlığıdır gidiyor arkadaşlar.Özellikle yeni nesil gençlerin çok fazla rağbet ettiği bir akım bu emo. İlk çıkış yeri Japonya diye biliyorum ben bu emo akımının. Ne olursa olsun tek bildiğim bu akımın dünyanın bir çok yerinde çok fazla ve hızla dağılmakta olduğu. Şimdi sizlere japon emocu kızların resimlerini paylaşmak...
  3. Japonların saç modelleri ve yapılışları

Japonların saç modelleri ve yapılışları

saç modelleri ve yapılışları japon saç modelleri japon erkek erkek ve yapılışları Bence Japon saç stilleri çok tatlı oluyo ya ben de şunlardan birini yapmayı denicem ama pek becerebilceğimi sanmıyorum.. Sizce nasıllar yorumlarınızı bekliyorum
  4. Peri kızı saç modeli

Peri kızı saç modeli

peri kızı saç modeli modelleri şekilleri kesimleri resimleri trendleri burada arkadaşlar. Masalalrda ki peri kızları gibi güzel görünmeyi hangi kadın istemez ki? Elbette ki her kadın ister:D Sizlere bunun için, daha önce Peri Kızı Makyajı önerilerinde bulunmuş, makyaj teknikleri hakkında bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise Peri kızı saç modeli örneklerini sunmak istiyoruz Melek'ler. Masum ve doğal...
  5. Meraklısına Japon Saç Modelleri 2012

Meraklısına Japon Saç Modelleri 2012

japon saç modelleri 2012 japon saç stilleri japon saç modelleri bayan Japonlar zekalarıyla, aile bağlarıyla ve gelenekçi özellikleriyle her zaman takdir kazanan bir millet olmuştur melekler. Teknolojide gösterdikleri gelişme son yıllarda moda dünyasında da hissedilmeye başlandı. Eğer siz de Japonları sempatik buluyor ve onları yakından takip ediyorsanız , Japon tasarımcıların 2012 yılı için...

Sayfayı Paylaş