Japon mühendisin robot sevgilisi

esra

esra

Yeni Üye
Üye
Japon mühendisin robot sevgilisi
japonların yaptığı robot japon robot kadınKız arkadaş bulmaya vakti olmayan Japon bilgisayar mühendis çözümü teknolojide buldu..

Kanada’nın Ontario eyaletinde yaşayan Japon robot uzmanı ve bilgisayar mühendisi genç, işinden özel hayatına vakit ayıramayınca çareyi kendisine robot kız arkadaş yapmakta buldu. Li Trung’un 3 yıl uğraşarak yaptığı Aiko (Japonca aşk çocuğu anlamına geliyor) isimli robot 20’li yaşlarda bir genç kızı andırıyor ve 90-60-90 ölçülerine sahip. 20 bin dolara mal olan robot İngilizce ve Japonca 13 bin kelimeyi anlıyor. Her iki dili de konuşabiliyor. Silikonla kaplı olduğu için normal bir insan görünümünde olan Aiko söylenen şeyleri unutmuyor ve yapay zekasına kaydediyor. Gördüğü yüzü bir daha unutmuyor ve gazeteleri de sesli olarak okuyor. Muhasebe kayıtlarını tutabilen Aiko temizlik işlerini de elinden geldiğince yapıyor. En önemli özelliği ise seslerin tonuna ve dokunuşa göre tepki verebiliyor.

Orgazm taklidi yapıyor

Aiko’yu kesinlikle “seks amacı için” üretmediğini söyleyen 33 yaşındaki Japon mühendis, ancak robotun “şefkatli” dokunuşlarla “orgazm” taklidi yapabildiğini de ekledi. Robotunun 24 saat emrinde olduğunu dile getiren Li Trung, “Koku alma duyusu hariç her şeye sahip. O mükemmel bir kadın. Ama insanlar robotu görünce kafası karışıyor. Bir çok kişi beni tanrı rolü oynamakla suçluyor. Aiko’ya taş bile fırlatan oldu. Önümüzdeki 5 yılımı Aiko’yu geliştirerek mükemmel hale getirmek için harcayacağım. Gün gelecek o bana bakacak” diye konuştu.
 
MEÇHUL

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Cevap: Japon mühendisin robot sevgilisi

vayyy be en iyisini yapmış vır vır yok dır drı yok:dne güzel işte erkekler hep bunu ister biz kadınalrda erkeklerin bizim emir altınmızda olmasını isteriz adamın bir ilki gerçekleştirmişş...helal valla...çokta şiirnmiş yha robottt..emeğine sağlıkk dadlım
 
esra

esra

Yeni Üye
Üye
Cevap: Japon mühendisin robot sevgilisi

:haha::haha: Ay sorma akıllı adamlar bu japonlar fatma giriğin kemal sunlaın filmini hatırlatıyorr japon işi:)
 
Üst