Etiketler:
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Japon perde kullanılmış ferah bir salon

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Japon perde örnekleri Geniş salon dekorasyonu

Mekanın genişliği ve kullanılan eşyaların azlığı nedeniyle çok iç açan bir salon dekorasyonu olmuş. Kullanılanjapon fon perde de mekana hoş bir görünüm katıyor. Bu perdeleer özellikle fransız camlara çok yakışıyor.

Japon perde kullanılmış ferah bir salon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Perdeler

Şebnem Ferah - Perdeler

Bir Yanımda Dopdolu Yaşanmış Sayfalar Bir yanımda üst üste okunmamış kitaplar Dünüm Yarınım Hep Burda Küçücük Adamda Susadım Yoruldum Ama Aklım Hayatta Bir Yanda Yorgun Düşmüş Yaşlanmış İnsanlar Bir Yanımda Ümitle Aşkla Uyananlar Dünyanın Her Hali Burda Dağınık Odamda Çok Düştüm Yaralandım Ama Sarıldım Hayata Ardımda Büyük Büyük Kocaman Ağır Yükler Heryerimden Çektiler Beni Beklettiler...
  2. şebnem ferah      perdeler

şebnem ferah perdeler

Bir yanımda dopdolu yaşanmış sayfalar Bir yanımda üst üste okunmamış kitaplar Dünüm yarınım hep burda küçücük adamda Susadım yoruldum ama aklım hayatta Bir yanda yorgun düşmüş yaşlanmış insanlar Bir yanımda ümitle aşkla uyananlar Dünyanın her hali burda dağınık odamda Çok düştüm yaralandım ama sarıldım hayata Ardımda büyük büyük kocaman ağır yükler Heryerimden çektiler beni beklettiler...
  3. Ferah ve kullanışlı bir salon yaratmak için Doğru aksesuar ve renk seçimi

Ferah ve kullanışlı bir salon yaratmak için Doğru aksesuar ve renk seçimi

salon aksesuarları salon renkleri duvar renkleri duvar aksesuarları için aksesuarlar Küçük bir salonu dekore ederken zorlanmadan yerleşim yapabilmek ve mekana ferahlık katmak düşündüğünüz kadar zor değil. İşin sırrı, doğru aksesuarı doğru yerde kullanmakta saklı. PLANLAMADAN ÖNCE Ferah ve kullanışlı bir salon yaratmak için metrekare çok da önemli değildir. Doğru aksesuar ve renk seçimi ile...
  4. Ferah bir salon dekorasyonu

Ferah bir salon dekorasyonu

Salon dekorasyon örneği Ferah salon dekorasyonu Bu salonu çok bğendim. Bana ferah görütüsünü veren sanki halının olmayışı:) Bir de beyaz mobilyalar tabiki:) Tam benim istediğim gibi çok az eşyalı ideal bir salon dekorasyonu olmuş. Beyaz salon dekorasyonu huzur verdi bana.
  5. Bambu stor perde kullanılmış bir dekorasyon örneği

Bambu stor perde kullanılmış bir dekorasyon örneği

Bambu stor perde Bambu stor perde dekorasyon örnekleri Bambu stor perde annemin mutfağında var ve ben çok beğeniyorum. Kendi evimede alacaktım. Ahşap jaluzileri görünce vazgeçtim. Ahşap jalulizi aldım mutfağıma. Ama bu bambu stor dekorasyon örneklerini görünce aklım yine gitti doğrusu.

Sayfayı Paylaş