Japonların Kopya Çekme Yöntemi Ve Yaplışı : ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kopya Çekme Sanatı

Kopya Çekme Sanatı

Arkadaşlar bu oyunda çok tembel bir öğrenciyi canlandırıyorsunuz. amacınız sınavda kopya çekmek. Aman öğretmene yakalanmayın. bu link oyunun ilk bölümü: the classroom 1 Welcome to Flash Portal buradan da ikinci bölümünü oynayabilirsiniz: the classroom 2 Welcome to Flash Portal
  2. Japonların Fotoğraf Çekme Tarzları

Japonların Fotoğraf Çekme Tarzları

fotoğraf çekme oyunları fotoğraf çekme tarzları kadın oyunları tarzları pozları Kaynak:türkmania
  3. kopya çekme özürlüsü:)

kopya çekme özürlüsü:)

Orta okulda coğrafya dersinden nefret ederdim. bir türlü ezberleyememiştim iklim koşullarını bölgelere göre. sınavda hepsini bir kağıda hazırlamıştım koya çekmek üzere sıranın altına koyduğum kağıdı bir türlü bulamadım sınav boyunca, aklımda kaldığı kadarıyla yazdım yazılıyı sonra sınav bittiğinde bi baktım ki yan sırada oturan arkadaşımın elinde kopya kağıdım, meğerse o almış çekmiş:) neyse...
  4. Gebe Kalmakta Güçlük Çekme ve Aşılama Yöntemi

Gebe Kalmakta Güçlük Çekme ve Aşılama Yöntemi

aşılama nedir,aşılama hangi durumlarda yapılır,aşılama kimlere yapılır,aşılamayla hamile kalanlar,aşılama yöntemi hakkında bilgiler Günümüzde ailelerin bebek sahibi olmasını zorlaştıran faktörler giderek artmaktadır. Stresli yaşam koşulları, dengesiz beslenme ve cinsel yaşam, kadın ve erkek kısırlığının oransal olarak giderek artmasına neden olmaktadır. Korunmasız bir yıl ilişki sonunda gebe...

Sayfayı Paylaş