jelinin diet günlüğü

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
jelinin diet günlüğü
sevgülü günlüğüm. bilindiği gibi diyete başladım hayırlısı baklım inşallah moralimi bozan bişi olmaz ve çabuk caymam. 10:30 kahvaltı: 1 patates püresi bir porsiyon çorba (kaçamak yaptım az bişi kızartma yedim akşamdan kalan bi yerim şişerdi valla :( bedenim affet beni)
16:30 akşam yemeği: 1 porsiyon mantar yemeği ve ufak kase yoğurt

20:eek:o dde: bir elma günden güne daha iyi besleneceğim söz günlüğüm ve sağlıklı yaşayacağım rabbimin bana verdiği bu bende güzel bakacağım.
arda süprizlerimde olacak kendime mutlaka :D sabırsızlıkla beklicem o günleri
artı bugün 1 saat yürüdüm 4.5 külometre oluyor

Son düzenleme:

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
Cevap: jelinin diet günlüğü
tarih:7.2.2009
sabah:1 dilim beyaz ekmek (mecburi kepek kalmamış)
2 bardak çay şekersiz
5 adet :) bisküvi
13:00 da 1 elma
14:30 da istemeden yedim 1 simit :D:D:D
19:00 da ıspanak yemeği az bişi mantar yemeği yoğurt 1 kase
20:00 da küçük havuç
21:30 da az bişi çekirdek azcıkta cips bunlarda istemeden oldu :( :( :(
19:30 dan itibaren 1 saat tempolu koşu
00:00 dan itibaren cipslerin telafisi vardı bisiklete bindim :D:D

Crinone Jel Kullananlar Nedir Ne İşe Yarar Kapsamlı Bilgi İçerir hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
İki embriyo jeli kullanıyorum kan pıhtısı geldi çubuktan yardım lütfen İki embriyo jeli kullanıyorum kan pıhtısı geldi çubuktan yardım lütfen
Hamileyim tüp bebek yaptırdım ( iki embriyo) Jeli kullanıyorum ama bugun çubukta kan ve Pıhtı geldi normal mi kanmam yok sadece çubukta kan ve küçücük kan pıhtısı kıpkırmızı
Soru-Cevap 1
Yüz temizleme jeli hüsranı Yüz temizleme jeli hüsranı
Kızlarrr kızlar acil bakın nolur kafayı yiyecegim.. Yüzümde oyle aşırı sivilce olan bir insan değilim ama arkadaşım Yves Rocher'in yüz temizleme jelini kullanıyordu ben de özendim baya temiz oluyor falan demişti çünkü, T Shop'ta indirim...
Soru-Cevap 1
Acil yardım !! Preseed jel ?? Acil yardım !! Preseed jel ??
Kızlar preseed jelin pembe kutusunu kullanıp hamile kalan var mı ??
Gebelik 0
Preseed jel Preseed jel
Kızlar preseed jelin pembe kutusunu kullanıp hamile kalanlar var mı ?
Bilmedikleriniz 3
Crinone Jel Kullananlar Nedir Ne İşe Yarar Kapsamlı Bilgi İçerir Crinone Jel Kullananlar Nedir Ne İşe Yarar Kapsamlı Bilgi İçerir
Crinone Jel Kullananlar- Çok eski zamanlarda şimdiki zamana göre çok bebek ölümleri anne ölümleri ilaç olmadığı ya da kullanılmadığı için doğum riskleri çok görülürdü. Şimdilerde artık imkanlar ve şartlar daha iyi diyebilirim. Tıpın da...
Gebelik 0