*jellibon* teşekür ediyor

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
*jellibon* teşekür ediyor
bende bu sitede de 1 yılımı dolduranlardanım.... hayatımda ilk defa üye olduğum bir site ve ilk defa bu kadar uzun sürdü. bunun başarılı sıırrı ise m.c. adminimiz ve bu yolda ona eşlik eden biricik admin takımımız.

iyiki yapmışsınız bu siteyi..... iyiki sizler varsınız. iyi günümü kötü günümü kimseye açamadığım sırlarımı burda sizlerle beraber dertleştim ve bana çok güzel moral verdiniz..... tüm yardımlarınız için teşekürler :uhu:

jellibon

Cevap: jellibon teşekür ediyor

pufuduk pufuduk jelibonum :D:D dilerim ki hep birlikde M.M olarak başarıyla ve dostlukla hep birlikde daha nice güzel seneler geçirriz :):)

ne mutlu bize ki sana böyle güzel duyguları tatmana vesile olmuşuz saol canım iyi ki varsın,iyi ki varsınız :):)

evet jelicim aynen bende öyle canım mm benim demirbaşım oldu üstünede gül koklayamadım düşünemedim bile :) sana ve kurucusu mc admin ve diğer adminlerime bende teşekkür etmek istiyorum teşekkürlerrr...
inşallah jelicim burada hep beraber daha uzun yıllar beraber oluruz saygı ve içten sevgimizle...

:kızılötesi: jelibonum pofuduk pembiş jelibonum :D iyiki varsın iyiki seninle arkadaşız :kiss:
seni sefiom bidenem

:Laie_23:ben aranıza yeni katıldım sayılır ama hepiniz çok sevdim ve çok ısındım sizlere iyiki tanımışım sizleri iiki var melekler mekanı emeği geçen herkese sonsuz teşeşkürler ve saygılaarr.jelimm sanada nice nice senelerrrrrr

Geri