Jennifer Lopez'in Harika Makyajı Nasıl Yapılır?

  • Konbuyu başlatan TİTAN
  • Başlangıç tarihi
TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Jennifer Lopez'in Harika Makyajı Nasıl Yapılır?
jennifer lopez makyajı, jennifer lopez makyajı yapımı, jennifer lopez makyajı nasıl yapılırSevgili melekler, dünyaca ünlü starlardan birisi olan Jennifer Lopez, tüm kadınların gözünün üstünde olduğu bir güzel. Doğum yapmış olmasına rağmen kısa zamanda verdiği kiloları, sağlıklı ve parlak saçları, muhteşem vücuduyla formunun zirvesinde olan Jennifer Lopez uyguladığı makyajla da beğenilerek takip ediliyor. Biz de bu sayfamızda adım adım Jennifer Lopez makyajı nasıl yapılır, size anlatmaya çalışacağız....


jennifer-lopez-makyajı.jpg
2014 JENNİFER LOPEZ MAKYAJ ÖRNEKLERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ ....


1. Adım: Krem şeklindeki fondötenden yüzünüze bir parça sürüp parmak uçlarınızla yüzünüze yedirin. Cildinizde her hangi bir problem yoksa fondöteni mümkün olduğunca az kullanın. Eğer gerekiyorsa göz altlarınıza kapatıcı sürün ve dağıtın. Fondötenin üstüne kesinlikle pudra sürmeyin.

2. Adım: Göz makyajına başlamadan önce göz kapağınızın çevresine yüzünüze sürdüğünüz fondötenden bir ton açık bir başka fondöten sürün. Bu sayede gözünüze süreceğiniz far için iyi bir zemin hazırlamış olursunuz. Göz altına ince bir fırça yardımıyla hafifçe pudra sürün. Göz makyajınız bittikten sonra fazlalıkları almak için fırçayla tekrar üzerinden geçin

3. Adım: Kaşın altından kirpiğe kadar uzanan kemiğe açık renk ve ışıltılı bir sıvı göz farı uygulayın. Bunu parmaklarınızla iyice yayın. Yüzünüze sürdüğünüz pudradan bu bölgeye de uygulayın. Böylece göz makyajınız daha kalıcı olacaktır. Küçük ve ince bir fırça ile göz kapaklarınıza açık bej tonlarında bir far sürün.

4. Adım: Kirpiklerinizi kıvırın ve yalnızca üst kirpiklerinize rimel sürün. Kirpikleri biraz daha belirginleştirmek için kalem ucu kadar ince bir fırça yardımıyla siyah göz farını üst göz kapağınızın yalnızca uç kısmına sürün.

5. Adım: Elmacık kemiklerinize gül rengi tonlarında allık sürün. Ancak allığınızın son derece ince olmasına özen gösterin. Pembe tonlarından kahve tonlarına kadar renk seçeneğiniz var.

6. Adım: Dudaklarınızın etrafına doğal renkte bir dudak kalemi sürün. Dudaklarınızın renginden yalnızca bir ton koyu olması gerekiyor. Aksi halde çok abartılı durabilir. Dudaklarınızın içini ise parlatıcı ya da parlatıcı kadar açık renkte parlak bir rujla boyayın.
 
Son düzenleme:
Üst