1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Jilet sözler 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Jilet sözler 2012 jilet ve faça yada façalık sözler arıyorum :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Jilet sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. jilet

jilet

Bakınız; Tıraş Olmak.Rüyada jilet görmek, uzun zamandan beri sürüncemede olan bir işin iyi sonla biteceğine işaret eder. Rüyada jilet görmek, uzun zamandır sonucu belirsiz olan bir işin sonunun iyi biteceğine yorulur. Uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız bir hayaliniz veya yarım kalan bir işiniz sonunda gerçekleşecek.Temiz ve parlak jilet güç anlamına gelir. Yalnız kan çıkarsa rüya...
  2. Jilet

Jilet

Jilet Keskin bir :-):-):-):-)l, traş bıcağı olarakta bilinir.
  3. Yalnızlık Sözleri 2012

Yalnızlık Sözleri 2012

2012 Yanlızlık Sözleri En güzel Yanlızlık Sözleri 2012 2012 yalnızlık sözleri kısa mesajları Sizlere daha doğrusu ben gib iyanlızl olan meleklere yanlızlık sözleri vermek istiyorum. Erkeğim kayıtta olamıyorum sitenize barime böyle paylaşımda bulunayım. İşte karşınızda Yalnızlık Sözleri ve mesajları ♥ Issız bası bos deryada gezıyorum. Yalnızlıgın adını senın adının yanına yazıyorum,...
  4. Sitem sözleri 2012

Sitem sözleri 2012

Sitem Sözleri, Kısa Sitem Sözleri, Yeni Sitem Sözleri 2012 Ona karşı sitem dolusunuz ve bunu bir türlü dile getiremiyorsunuz. Sizin yerinize biz meleklermekani.com olarak en iyi sitem sözlerini bir araya getirdik arkadaşlarım. Artık ona söyleyemediğinizi mesaj olarak atabilirsiniz :D:D :cici: Okdara Çok Seviyorumki Seni Ne Onzur Kaldı Ne Gurur, Ey Sevgili Bu Sitemlerim Sana Gülme Bu Garip...
  5. Acı Sözleri 2012

Acı Sözleri 2012

acı sözler 2012 acı sözler kısa acı sözleri acı sözleri kısa facebook sözleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Hayat bu, kimi zaman çok acımasız olabiliyor melekler :) İnsanoğlu ise arsız , içi bir gün yanıyor, iki gün yanıyor, alışıp gidiyor. Ancak bazen duygularımızı herkesin bilmesini istiyoruz ve bu iş için sosyal paylaşım ağlarını ya da msni kullanıyoruz. Daha önce forumumuzda...

Sayfayı Paylaş