Etiketler:
  1. Duygu tulumlu

Duygu tulumlu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

jilian Michel egzersizleri

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Duygu tulumlu tarafından paylaşıldı.

Slm kızlar aranıza yeni katıldım. Eskiden de vardım ama uzun süre oldu :) ben jilian Michel in egzersizleri ne başladım. 1 aylık bugün ikinci günüm ve kendime spor arkadaşı arıyorum :)) hem bilgi paylaşımı olur hemde motivasyonum artar die dusunuyorm :) cvplarinizi bekliyrm iyi geceler.

jilian Michel egzersizleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzmir Atelier Michelle

İzmir Atelier Michelle

atelier michelle yavuz samancı Geçtiğimiz senelerde Port Marche ile adını duyuran ve bu sektöre yıllarını vermiş olan Abdullah Özmelek, İzmir'in harika bir mekana kavuşmasını sağladı. Türkiye'nin ve hatta Avrupa'nın en büyük mekanını açtığını belirten Özmelek, İzmirlinin gece hayatı anlayışının tamamen değişeceğini söylüyor.. Port Marche, Cafe De Paris ve Granada Vue gibi gözde mekanlara imza...
  2. Michelle Obama: Hamile değilim

Michelle Obama: Hamile değilim

Amerika'nın 45 yaşındaki first lady'si bir süredir internette dolaşan iddiaları esprili bir dille yalanladı. ABD'nin first lady'si Michelle Obama (45), bir süredir internette dolaşan karnıyla ilgili iddiayı yalanlayarak, hamile olmadığını söyledi. 'DAHA FAZLA EGZERSİZ YAPMALIYIM' Dergi için Oprah Winfrey’nin sorularını yanıtlayan Michelle Obama, karnıyla ilgili söylentilerin gündeme...
  3. Bel incelten egzersizler

Bel incelten egzersizler

bel inceltme egzersizleri video beli incelten hareketler video bel inceltici egzersizler inceltici hareketler beli incelten egzersizler resimli Uzmanlar daha az fiziksel efor harcayarak yaşayanların vücutlarında yağ miktarının arttığını ve artan yağ miktarının da dengesiz şekilde bel ve basen bölgesini genişlettiğine dikkat çekiyorlar ve ekliyorlar. Sonuçta obezite ve beli kalınlaşmış göbekli...
  4. Kireçlenmede Yapılacak Egzersizler

Kireçlenmede Yapılacak Egzersizler

kireçlenme, yapılacak ezersizler, hangi ekleme hangi egzersiz, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgiler burada melekler Kireçlenme yaşın ilerlemeye başlamasıyla görülen ağrı verici bir rahatsızlıktır melekler .Elbette çeşitli tedavi yöntemleri bulunan kireçlenmede yapılacak egzersizlerin çok büyük önemi vardır.Bu egzersizlerle ilgili bilgi almak için Prof.Dr.Turgut Göksoy'un makalesine...
  5. Michel Telo Fotoğrafları İsteyenler Buraya

Michel Telo Fotoğrafları İsteyenler Buraya

michel telo resimleri michel telo fotoları michel telo fotoğrafları Sevgili melekler, az önce hayatı hakkında bilgiler paylaştığımız Michel Telo fotoları ile karşınızdayız :)

Sayfayı Paylaş