Etiketler:
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

judith leiber çantalarla ışıldayın

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

günlük hayatta kullanmaya belki bir sürü çantamız var ama sizde gece içinde öyle mi bilemiyorum genel anlamda akşam çantamız daha azdır ama az olsun öz olsun :) degil mi? kim istemez ki katıldıgı bir davette partide vs.ışıl ışıl adından söz ettirmek o güzel çantanın ardındaki tasarımcıyı merak ettirmek bu durum judıth leiber'le mümkün kristal işlemeli akşam çantaları gercektende gözleri kamastırıyor ....işte o güzellikler..........

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    emegine saglık gerçekten ışıl ışıl böyle parıltılı çantaları takıları çok severim çok asil oluyorlar

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Siyah ve beyaz güzel gitmiş :) Bir de parlıyorlar yaa mükemmel :) Teşekkürler canım.

< Konu Resmi..>

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
judith leiber çantalarla ışıldayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. makyaj çantaları

makyaj çantaları

makyaj cantaları makyaj çantası fiyatları çantaları fiyatları erkek çantası çanta yapımı
  2. 2011 Okul çantaları

2011 Okul çantaları

nike okul çantaları 2011 okul çantaları 2011 2010/2011 yeni eğitim öğretim yılının açılmasına şurda sayılı günler kala şimdiden okul alışverişleri başlamışken tüm öğrenciler için en yeni okul çantası modellerini sunuyorum.Fikir olması açısından sizlere içlerinde marka çantalardanda modeller paylaştım.Belki içinizde marka olayına karşı çıkanlar olabilir ama dip not olarak şunu belirtmek isterim...
  3. Yıldızlar gibi ışıldayın

Yıldızlar gibi ışıldayın

BİZ KADINLAR PIRLANTA GİBİYİZDİR :) IŞIL IŞIL VE GÖZ KAMAŞTIRILI OLMAK İLGİ ÇEKMEK ÇOK HOŞUMUZA GİDER BUNU ÇOGU ZAMAN KIYAFETLERİMİZLEDE YAPARIZ PARLAK KIYAFETLER BAZEN ÖZEL BİR GECEDE BAZENDE GÜNLÜK HAYATIMIZDA BİZE AYRICALIK KATAR İŞTE GÖZ ALICI PARLAKLIKTA KIYAFETLER ..........
  4. Kumaş Alışveriş Çantaları

Kumaş Alışveriş Çantaları

Modern şehirli kadınların vazgeçemeyeceği tasarımlar… Kullanışlı, şık ve akıllı! Siz ona değil, o size uyum sağlıyor. Ne giymek istiyorsanız ona göre renk değiştiriyor. Aynı zamanda eğlenceli ve tasarımı sevenler için de değerli! Çünkü tasarımcısı Pınar Karatay ona sanatçı dostlarıyla yeniden hayat veriyor, kişiselleştiriyor. İşte bu nedenle ChaCha çok özel! Tıpkı kuzeni Bujo gibi sınırlı...
  5. Çantalar çantalar tam analmı ile harikalar

Çantalar çantalar tam analmı ile harikalar

Çantalar nasıl çantalar meleklerim umarım begenirsiniz :)

Sayfayı Paylaş