1. justinmania

justinmania Forum Okuru

justinin en sevdiği lakabı nee ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında justinmania tarafından paylaşıldı.

Justine khayranım ve çok sevdiği bir lakabı varmış ne olduğunu öğrenmek istiyorum ama bulamıyorum yardım edermisiniz lütfen :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Justin Bieber, kanadalı pop sanatçısıdır. 1 Mart, 1994'te, Stratford, Ontario'da doğmuştur. Yaşı şuan 17'dir ve youtube'a Kidrauhl nickname'i ile yüklediği müzikleriyle üne 2008 yılında kavuşmuştur. İlk single çalışması One Time ile çıkış yakalamış ve bu çıkışını One Less Lonely Girl adlı single çalışmasıyla pekiştirmiştir.
    Justin bieber ın en sevdiği lakabı JB lakabıdır.

justinin en sevdiği lakabı nee ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en sevdiğiniz renk hangisi???

en sevdiğiniz renk hangisi???

en sevdiğiniz renk hangisi??? benımkı mazvi ya siz?
  2. En sevdiğin içecek

En sevdiğin içecek

Benim cola sizin
  3. en çok sevdiğiniz renk

en çok sevdiğiniz renk

bakalım sonuç ne olacak genelde bayanlar en çok pembeyi yada kırmızıyı sever biz sonuça bakalım . açılışı ben yapayım siyahhh
  4. En sevdiğiniz koku nedir

En sevdiğiniz koku nedir

en sevdiğiniz koku parfümler vazgeçemediğiniz kokular neler kokular hakkında düşünceleriniz neler paylaşın melekler Kokular parfümler biz bayanların vazgeçilmezidir.Parfümsüz ya da deodorantsız dışarı çıksak genelde kötü bir his çöker üzerimize ve güvensiz hissederiz bazen.Zevklerin ve ihtiyaçların de getirdiği bir durum olduğundan çeşit çeşit kokular parfümlere sığdırılmış ve bizlere...
  5. İngilizce Lakaplar

İngilizce Lakaplar

İngilizce Lakaplar msn de kullanacağım ve facede de kullanacağım İngilizce Lakaplar istiyorum ve lütfen anlamlarını da yazın arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş