Etiketler:
  1. nurun ala nur

nurun ala nur Forum Okuru

kabaran saclar icin ne yapmalim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında nurun ala nur tarafından paylaşıldı.

saclarim cok kotu kizlar acayip kabarıyor ne yapmam lazım bana ürün tavsiye eder miiniz sizler ne kullanıyorsunuz. yahu hippi gibiyim yeminle bide elektrik olayı eklendiğinde üstüne varya görmeyyin. :) bonus reklamı beni bi görse kesinlikle reklamlarında oynatır yeminle.

kabaran saclar icin ne yapmalim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. unutmamak için ne yapmalıyız

unutmamak için ne yapmalıyız

unutmamak için ne yapmalı unutmamak için bilgileri ne yapmalı utanmamak çabuk Uzun süre evli kalmış çiftlerin sıklıkla karşılaştıkları bir sorun var. Evlilik yıldönümünde kadın tarafından evde güzel bir masa ve hoş bir ortam hazırlanır. Hatta özenle seçilen bir hediye bile konur masanın üzerine. Akşam eve gelen eş, gördüğü manzara karşısında donup kalır. Eşinin bu ince düşüncesi karşısında...
  2. Bebeğimin emmesi için ne yapmalıyım

Bebeğimin emmesi için ne yapmalıyım

Bebeğimin emmesi için ne yapmalıyım ? Kızlar bebeğim emmiyor ve emzirmek istiyorum acaba Bebeğimin emmesi için ne yapmalıyım
  3. Adetimi ertelemek için ne yapmalıyım?

Adetimi ertelemek için ne yapmalıyım?

adet tarihini nasıl erteleyebilirim,adet tarihini nasıl geciktirebilirim,adet tarihii geciktiren ilaçlar,adet tarihini erteleyen ilaçlar,adet tarihini öne çekme hakkında bilgiler Bazı nedenlerden dolayı (tatil, iş gezisi, spor, hacca gitmek gibi nedenlerden) mens kanamasını bir süre geciktirmek isteyen kadınlar için hormon tedavileri ile bunu sağlamak mümkündür. Bunu sağlamak için sadede...
  4. Hamile kalmak için ne yapmalıyım?

Hamile kalmak için ne yapmalıyım?

Pek çok çift denemeye başladıktan ne kadar süre sonra gebe kalacağını merak eder. Gebelik kısa sürede gerçekleşmeyince de, herkesin (kendileri hariç) bir iki ayda gebe kalabildiği hissine kapılabilirler. Peki gerçekte gebe kalmak ne kadar zaman alır? Almanyada yapılan bir çalışmada gebe kalmaya karar veren ve gebe kalmak için vücut ısıartışı servikal mukus kalınlaşması gibi doğal yollarla...
  5. Vajina genişliği için ne yapmalıyım ?

Vajina genişliği için ne yapmalıyım ?

SLM Ben 3 doğum yaptım eşim zevk almıyor vajinan geniş diyor ne yapmamı önrirsiniz yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş