1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

Kabarık etek sevmeyen gelinlere

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Her gelinin hayali farklıdır ve tabiki zevkleride.Bu gelinliklerimizde eteklerini kabarıklı/gösterişli istemeyen gelinlerimiz için olsun.:) [​IMG]

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    en baştaki tam kıvamda aslında...

Kabarık etek sevmeyen gelinlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kabarık etekli süper gelinlikler

Kabarık etekli süper gelinlikler

süper gelinlikler super gelinlikler kabarık çocuk gelinlikleri süper 2010 gelinlik etekleri Kabarık etek düşkünü benim gibi biri iseniz bunlar bizlerin çok hoşuna gidecek etekleri harika :D
  2. Uzun Kabarık Etek Modelleri

Uzun Kabarık Etek Modelleri

kabarık etek modelleri, kabarık uzun etek modelleri, kabarık etek kombinleri, kabarık etek tasarımları, kabarık etek nasıl giyilir, etek modelleri, abiye etek modelleri Gelinlik ve nişanlık tasarımlarının vazgeçilmez modeli olan kabarık etekli tasarımlar moda dünyasına da yansıyarak hanımların günlük ve özel günler de tercih ettiği etek modellerine de yansıdı. Uzun kabarık etek modelleri...
  3. Kabarık Tütü Etek Modelleri

Kabarık Tütü Etek Modelleri

tütü etek modelleri, kabarık etek modelleri, kız çocuk tütü etek, tütü etek tasarımları, doğumgünü tütü modelleri Son zamanlar da tütü etek modelleri inanılmaz derecede rağbet görmeye başladı. Minik prenseslerin de çok sevdiği kabarık tütü etekler özellikle doğumgünü gibi özel günlerde tercih ediliyor. Sizler için seçtiğimiz kız çocuk kabarık tütü etek modelleri ile ilgili görselleri bu...
  4. Tesettürlü gelinler için kabarık gelinlikler

Tesettürlü gelinler için kabarık gelinlikler

Her genç kızın hayali günün birinde mutlu bir yuva kurmak ve bu yuvayı kurarken içine sinen bir gelinlik modeli giymektir. Şimdi ki konumuz da sizlere tesettürlü gelin adaylarına özel olarak prenses gelinlik dediğimiz eteği kabarık gelinlik modellerini paylaşıyorum. Gelinlik modelleri arasın da asla trendlerden düşmeyen kabarık gelinlik modelleri, gelin adaylarını adeta bir masal kahramanı...
  5. İlkbahar yaz gelinleri için yeni sezon gelinlik modelleri

İlkbahar yaz gelinleri için yeni sezon gelinlik modelleri

2017 ilkbahar yaz gelinlik modelleri ile sizlerleyiz. Gelin adayları için gelinlik modelleri büyük önem taşır. Evlilik tarihi belli olur olmaz özellikle gelin adaylarını için uzun , yorucu ama keyifli bir süreç bekler. Her gelin adayı evleneceği gün kusursuz bir gelin olmanın arzusunu duyar. Bu son derece doğal bir istekdir. Gelinlik modelleri genellikle düğünün yapılacağı mekanın konseptine,...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş