Kabarık ve zayıf saçlar için

M

Misafir

Forum Okuru
Kabarık ve zayıf saçlar için
kabarık saçlar nasıl düzleşir
kabarık saçlar için, zayıf saçlar için, bakım, öneriler, çözüm ve dahası burada arkadaşlar.
Saçlarınız kabarık ve ince telli zayıf mı? O halde buyrun aradığınız bakım önerileri burada Melek'ler.

Hemen hemen her kadın, ne kadar güzel ve kendisiyle barışık olsa da, zaman zaman veya bir çok zaman saçlarından rahatsız olur. Bir an kendisine yabancılaşır ve kendisini beğenmez.

Bu yazımda, kabarık ve zayıf saçlı okuyucularımın saç sorununa ve çözümüne değineceğim.

Saçları diplere doğru düz ve saç uçları kabarık olan saclarimiz.com okuyucuları saç bakım teknikleri ve kesim modelleri hususunda sorun yaşıyor olabilirler. Bunun için yapılabileceklerden birisi, kuaförünüzden sizin için daha kısa ve yüzünüzü çevreleyici bir model uygulamasını istemektir. Belki taç veya bandana kullanabileceğiniz uzunlukta bir kısa kesim size hoş bir görünüm verebilir.
Bunun dışında ne yapılabilir peki? Çözümlerden biri de daha hacimli saçlara sahip olmaktır. Bunun için saçınıza hacim kazandıran şampuan veya bakım ürünleri kullanabilirsiniz. Belki saçlarınızı yıkadıkta veya duştan sonra, saç köklerinizi besleyecek saç bakım ürünleri kullanabilirsiniz.

Saçınıza hacim kazandıracak başka bir yöntem ise, yatmadan önce yıkadığınız saçlarınızı saç kurutma makinesiyle kuruttuktan sonra at kuyruğu gibi yapıp başınızın üzerinde toplamanızdır.

Saçlarınızı çok sık yıkayan kabarık saçlı biriyseniz, saçlarınız henüz ıslakken yuvarlak fırça ve kurutucu ile saç diplerinden başlayarak saçlarınızı düzleştirebilirsiniz.

Saçlara hacim kazandıran saç şekillendiricileri kullanmak da bu soruna önerilebilecek bir çözümdür.
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
Misafir
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
Misafir
M
ÇűЯűк V¡Şηε
Cevaplar
0
Görüntüleme
785
ÇűЯűк V¡Şηε
ÇűЯűк V¡Şηε
Üst