Kabirde İlk Soru...

şuam burda demek müim deil önemli olan o anda orada diebilmektir ve buda size ve inancınıza baglıdır şuanda burda yorum yapanların çogu namaz kılmıyor olabilir ama inanıyor bundan şüphem yok bende kılmıyorum ama (RABBİM ALLAH'TIR)

Dogru nsöylüyosun bencede bu tür şeylere hç gerek yok

slm

arkadaşlarr herkezin sevabı kendıne bir tane ayagı bozuk kadın topuklu ayakkabısının içine su koymus kopeğe içmesi için uzatmıs allah her şeyi affeder adın orada refat etmis kopek konuşmuş resmen allahım onu affet dıye o yuzden dogru yolu gorun artıkk

Burada çok basit birşeyden bahsediliyor farkındaysanız yada ne kadar anlayarak okudunuz bilemiyorum "Allah" kelamından bahsediyor buradaki amaç kimseyi korkutmak falan değil Allah kelamının önemini yansıtmaktır! Konuyu saptırmaya gerek yok ve siz de zaten bilinen neyse onu söylemişsiniz kişinin yaptığı sevap yada günah onu cennet yada cehenneme iter Bilmem anlatabildim mi?!...

Belki basit gibi görünüyo ama sağlığımızda Allah demezsek ölünce bu basit gördüğünüz kelimeyi nasıl söyleyebilirki.Nasıl yaşarsak öyle ölürüz öldüğümüz gibide diriliriz.Allah diyerek yaşarsak Allah diyerek diriliriz.

Geri