1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Kablosuz ağ şifresi nasıl alınır

  Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Kablosuz ağ Engelleme nasıl yapılır Kablosuz ağ şifresi nasıl alınır

  Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda "Kablosuz ağ Engelleme nasıl yapılır?" diyen misafirlerimiz için ve sizlerinde bilgi edinmesi için de Kablosuz ağ şifresi nasıl alınır öğreniyoruz arkadaşlarım.

  < Konu Resmi..>  Bilgisayar üzerinde Şifreleme kurmak için temel adımlar şunlardır Wireless Router.

  1. Router'ın kurulum ekranına gidin. Router için, genellikle http://192.168.1.1 gidin ve tip kullanıcı adınızı ve şifrenizi, tarayıcınızın fireup, benim varsayılan kullanıcı adı ve şifre admin, admin.
  2. Kablosuz bağlantıya tıklayın. Bu Kablosuz ayarlarını açılacaktır.
  3. Eğer Şifreleme Tercihleri ​​belirlemelerine izin vermek seçenek vardır. Bu yönlendirici ve ağ kullanmak isteyen herhangi bir bilgisayar tarafından kullanılacak bir şifreleme anahtarı sağlayabilir.
  4. Açılan menüden 256 bit seçin. Onun en güçlü şifreleme kullanabilirsiniz. , Aşağıda gösterildiği gibi.


  < Konu Resmi..>
  5.. Kelimeleri yazarak Şifreleme anahtarı oluşturun. veya bir rastgele anahtar alabilirsiniz anahtar bu şekilde oluşturmak zorunda değilsiniz, kendiniz oluşturup elle yazabilirsiniz. Ama şansı rastgele yazılım tarafından oluşturulan birden kırmak çok kolay olacaktır
  6. Sadece oluşturulan tüm anahtar yazınız. Kendinize bir kağıt olsun, tuhaf karakterlerle dolu uzun bir biri olacak. ağa erişmek için her bilgisayar için anahtar kullanmanız gerekir.
  7. Uygula butonuna tıklayın. Bu ağ için anahtar geçerli olacaktır. Şimdi WEP Şifreleme ve sadece üretilen tuşunu kullanın sadece bilgisayarların ağa almak mümkün olacaktır. Kurulum ekranına geri gönderdi olduğunuzda, Uygula'yı tıklatın.
  8. Şimdi WEP ve sadece oluşturulan anahtarı kullanmak için ağ üzerindeki her bir kablosuz bağlı bilgisayar yapılandırmak zorunda. Her PC, Windows Sistem Tepsisindeki kablosuz bağlantı simgesini çift tıklatın, onu Kablosuz Ağ Bağlantısı Penceresi açılacaktır "View Kablosuz Ağlar" o pencereyi tıklayın, Kablosuz Bağlantı Durumu Penceresi açılır, o bu ağ gerekli "diyecek bir ağ anahtarı, bu ağa bağlanmak istiyorsanız, Sonra ". bağlamak tıklayın connect düğmesini tıklatın, yazdığınız WEP anahtarını yazın ve uygulayın.
  Bilgisayar artık WEP şifreleme kullanarak ağa bağlanabilirsiniz.


   
Kablosuz ağ şifresi nasıl alınır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. E-Devlet şifresi Nasıl Alınır?

  E-Devlet şifresi Nasıl Alınır?

  e devlet şifresi nasıl alınır e devlet şifresi nerden alınır e devlet şifresi hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Herkes de artık e-devlet şifresi olması gerekmektedir melekler. çünkü e devlet şifresi sayesinde Başbakana Hatta Cumhurbaşkanına kadar herkese mektup, şikayet, öneri vs. gönderebilir bir çok işinizi e devlet şifreniz sayesinde yapabilirsiniz. peki E-Devlet Şifresi Nasıl...
 2. Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır

  Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır

  Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır ? Arkadaşlar hepinize selam bu konuda bilgili kişilere soruyorum Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır ?
 3. Kablosuz ağ güvenliği nasıl sağlanır?

  Kablosuz ağ güvenliği nasıl sağlanır?

  Kablosuz ağ güvenliği nasıl sağlanır? Arkadaşlar bana Kablosuz ağ güvenliği nasıl sağlanır konusunda yardımcı olun ve bilgi verin.
 4. Kablosuz Ağ Özelliği Nasıl Açılır

  Kablosuz Ağ Özelliği Nasıl Açılır

  Kablosuz Ağ Özelliği Aç Kablosuz Ağ Özelliği Nasıl Açılır Merhaba Sevgili Melek'ler ve Kablosuz Ağ Özelliği Açma konusunda bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, işte sizler için Kablosuz Ağ Özelliği Açma bilgileri arkadaşlarım. Açılan Kablosuz ağ bağlantıları özellikleri penceresinde Genel sekmesi altında Internet İletişim Kuralları (TCP/IP) yi seçin Özellikler düğmesine basın....
 5. Wireless (kablosuz ağ) Nasıl Kurulur

  Wireless (kablosuz ağ) Nasıl Kurulur

  Kablosuz Ağ Nasıl Kurulur Wireless Nasıl Kurulur Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda kablosuz ağ nasıl kurulur diye bizden yardım isteyen misafirlerimizi düşündük ve sizlerinde bilgi edinmesini istedik ve kablosuz ağ kurulumu hakkında bilgiler sunmak istedik. Kablosuz ağ kurmak için yapmanız gerekenler şunlardır: İlk olarak sırasıyla Başlat > Denetim Masası > Ağ...

Sayfayı Paylaş