Kaç lira değerindeyiz?

mislinay

Yeni Üye
Üye
#1
Kaç lira değerindeyiz?
Bir kimyagerin araştırmalarına göre insanın değeri komik denecek kadar düşük olup âdeta sudan ucuzdur. Çünkü vücudumuzda yedi kalıp sabun üretebilecek kadar yağ, orta boy bir çivi yapacak kadar demir, ancak bir kahve fincanını dolduracak kadar şeker, küçük bir tavuk kümesini boyayacak kadar kireç, iki bin kibriti yakacak, ya da ufak bir topun atımına yetecek kadar fosfor bulunmaktadır. Madde itibarıyla bu kadar ucuz olduğu halde tek bir organını bile dünyalara değişmeyen insan, kendisine verilen bu değerin kıymetini bilmeli ve yine kendisini kainatın dilenciliğinden kurtarıp, bütün mahlukatın en şereflisi olarak yaratan Zat’a karşı şükür ve kulluk vazifelerini yerine getirmelidir. Aksi takdirde gerçek değeri günün birinde kokuşmaya ve çürümeye mahkum birkaç kilo et, bir miktar kan ve bir yığın kemikten ibaret kalacaktır Ali Budak ailem.zaman.com.tr 
  Arkadaşlar Temmuz 2012 Asgari Ücret Kaç Lira? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Torununa bakan anneanne ve babaanneye destek kaç lira olacak? Torununa bakan anneanne ve babaanneye destek kaç lira olacak?
Merhaba .Torununa bakan babaannelere ve anneannelere maaş verilecekmiş .Bu haber doğrumu ,doğruysa ne kadar maaş verilcek ?
Bilmedikleriniz 2
Ev Boyama Maliyeti Hesaplama Ev Boyama Maliyeti Hesaplama
Dekorasyonu tamamlayan unsurlardandır duvarlar. Duvarlarda ki her detay dekorasyonu etkilediği gibi bizlerin psikolojisini de etkiliyor. Özellikle duvara yapılan boya işlemin de kullanılan renkler . Evlerimiz tıpkı bizler gibi zamanla...
Bilmedikleriniz 0
acaba elbiseler kaç lira birisini beğendimde acaba elbiseler kaç lira birisini beğendimde
kahverengi 12 13 yaşların ilk elbisesi
Soru-Cevap 0
Nokia Lumia Türkiyede kaç liradan satılacak ? Nokia Lumia Türkiyede kaç liradan satılacak ?
Kızlar şu Nokia Lumia çok hoşuma gidiyor ve almak istiyorum ama cebi de düşünmek lazım.Acaba kaç paradan satılacak bu Nokialar ?
Soru-Cevap 1
Arkadaşlar Temmuz 2012 Asgari Ücret Kaç Lira? Arkadaşlar Temmuz 2012 Asgari Ücret Kaç Lira?
Selam arkadaşlar acaba Temmuz 2012 Asgari Ücret Kaç Lira oldu bu konuda bilginiz ya da haberiniz var mı? Varsa lütfen bana da yazın. Şimdiden tşkler.
Soru-Cevap 1

Benzer Konular