Kaç Yıldır Meleksin??

narçiçeğimm

Daimi Üye
Üye
Kaç Yıldır Meleksin??
Az önce üye olduğum baktım ve 6 yıl önce üye olmuş ve melekler mekanı ailesine katılmışım. Bu siteyi açan ve dünyanın bir çok yerinden kişiyle tanışmamıza vesile olan patron ve patroniçemize çoookkk teşekkür ediyorum.Ve hanımlar sizlere soruyorum sizle kaç yıllık meleksiniz..??

Ben melekler mekanını daha önce biliyordum ama üyelik nasip olmamıştı.Şimdi burdayım Ve Sadminle Mawiye hastayım.Onların canı ciğeri kardeşi Beyza hanımıda çok seviyorum.İyiki melekler mekanı var.Melekler mekanını çok seviyorum :):cheer2:

ben çiçeği burnunda taptaze çıtır bir meleğim internette bilgi ararken melekler mekanı karşıma çıktı ogün bugün buranın müptelası oldum iyikide burdayım diyorum çok güzel bir ortam ve çok faydalı bilgiler var burdasosyal paylaşım ağlarından gına gelmişti buradaki ortam daha doğal ve içten kızımında adını taşıyan bir site olduğu için ayrı bir özel oldu burası bana:)

ben çiçeği burnunda taptaze çıtır bir meleğim internette bilgi ararken melekler mekanı karşıma çıktı ogün bugün buranın müptelası oldum iyikide burdayım diyorum çok güzel bir ortam ve çok faydalı bilgiler var burdasosyal paylaşım ağlarından gına gelmişti buradaki ortam daha doğal ve içten kızımında adını taşıyan bir site olduğu için ayrı bir özel oldu burası bana:)
hoş geldin aramıza ozaman taze melek..

Geri