1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Kaçan kovalanır ama neden?

  Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  kaçan kovalanır taktiği Aslında kadın - erkek ilişkilerinde değil sadece, bütün ikili ilişkilerde kaçan kovalanır hep... Hatta benim bu konu için söylediğim bir atasözü de var "ucuz etin yahnisi yavan olur" yani pahalı ol ki, lezzetin olsun :)

  Sevgili Melek'ler, biliyoruz kaçan kovalanır, peki neden?

  [​IMG]

  Bu konuyu merak eden Virginia ve Harvard Üniversitesi bilim adamları bir araştırma yaptı. Sonuçlar ise hislerini belli etmeyen erkeklerin kadınlara daha çekici geldiğini gösteriyor.
  Ancak erkeklerin de bu konuda kadınlara benzediğini kabul etmek gereklidir. Erkekler her ne kadar şikayetçi olsalar da kadınların peşlerinde koşmaktan hoşlanırlar. Elbette bu naz ayarında olursa. Her şeyin fazlasının zarar olması gibi aşırı naz da erkeklerin hoşlanmadığı bir durum.
  Kadınlar için ise durum biraz daha farklı. Kadınlar naz yapan değil ancak kendini bir ölçüde saklamayı becerebilen erkeklerden hoşlanıyor. Bilinmeyen ya da yasak olan her şey merak uyandırır prensibiyle bakıldığında bu durum çok daha kolay anlaşılabilir.
  Tabii bu durumu genellemek pek de doğru olmaz. Bazı kadınlar ve erkekler hiç bu oyunlara başvurmadan, tamamen açık ve şeffaf bir ilişki isterler. Ancak oran olarak pek sık rastlanmayan bu tarz kişiliklerin bir ilişkide mutlu olma ihtimalleri de bir o kadar tehlike altındadır. Çünkü nazdan hoşlanan kişiler öncesinde karşısındakinin açık sözlülüğünden hoşlansa da zamanla “özüne dönmek” diyebileceğimiz şekilde davranır ve yine aradığı insan tipine doğru bir yolculuğa çıkar.
   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  aa ben hic hoslanmam trip atıp uzun süre konusmazlar falan böyle seyleri sevmediğim icin gereksiz konularda böyle bi tavır sergilemem karaktere görede değişir bu :)
   
Kaçan kovalanır ama neden? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kaçan kovalanır aşk oyununda

  kaçan kovalanır aşk oyununda

  kacan kovalanır kaçan kovalanir kaçan kovalanır oyunu kovalanırmı mı Kaçan aşıklara aşık olmak.. . İşte, sıkı durun söylüyorum: "Kaçan kovalanır!.. Bilmem hatırlar mısınız, İskender Doğan'ın “Kan ve Gül” adlı şarkısındaki gibi "Seviyorum seviyor musun, özlüyorum gidiyor musun, sevdikçe kaçıyor musun peki öyle olsun..." Sadece şarkılarda değil gerçek hayatta da kaçan...
 2. Ne Filimmmiş ama

  Ne Filimmmiş ama

  Issız Adam filimi güzel bir filim olmadığı halde hasılat rekorları kırdı oysaki filimin bi özelliği yoktu aksşne porno içerikli olmasına rağmen seyirciden inanılmaz derece izleme oran yüksek kaldı...... 'ISSIZ ADAM’ AVRUPA’DA! TÜRKİYE’DE ÜÇ MİLYONA YAKIN İZLEYİCİYLE BULUŞAN “ISSIZ ADAM” FİLMİ 12 MART’TAN İTİBAREN AVRUPA’DA DA SEYİRCİYLE BULUŞUYOR.... Film, Almanya’da 57, Avusturya’da 9,...
 3. Yanlızsınız,ama neden?

  Yanlızsınız,ama neden?

  Güzelsiniz, zekisiniz, girişkensiniz ama yalnızsınız:S Peki neden hala yalnızsınız? Hataları bir de kendimizde aramaya ne dersiniz?Belkide sorun sizdedir.Her zaman karşımızdakine yüklenmemek gerek öyle değilmi:):):) Uzun zamandır hayatınızda biri yoksa veya ilişkileriniz bir türlü uzun soluklu olmuyorsa, aşağıdaki ihtimallerden birinin sizde bulunup bulunmadığını düşünmeye ne dersiniz?...
 4. Kadınlar neden kaçanı kovalar?

  Kadınlar neden kaçanı kovalar?

  "Ben yapmam, ben öyle değilim, ben şöyleyim - böyleyim" demeyin:D:D Şurda biz bizeyiz gelin, eğri oturup doğru konuşalım ve itiraf edelim Melek'lerim :D:D Biz kadınlar neden kaçanı kovalarız? Aaa olmadı ama biz bizeyiz dedim, bakın bilimsel olarak bile açıklanmış ki, kadınlar kendilerine ilgisiz olan, kaçan erkeği kovalarmış :bob: Ee hadi gelin, birde altında yatan nedenleri...

Sayfayı Paylaş