Etiketler:
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

kaçıncı hamileliğinizi yaşıyorsunuz?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

9 ay 10 gün ilk bebek

selam kızlar,
    bu kaçıncı hamileliğiniz?

kaçıncı hamileliğinizi yaşıyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik dönemimde kabızlık sorunu yaşıyorum

gebelik dönemimde kabızlık sorunu yaşıyorum

Gebelikte kabızlık (konstipasyon) geçiş zamanının uzaması ve büyüyen uterusun basısı sonucu sık görülür. Hemoroid oluşumu da sıktır. Gebelik öncesi barsak alışkanlıkları normal olan gebeler yeterli miktarda sıvı alarak, diyetinde posalı yiyecekler alarak ve egzersizle konstipasyonu önleyebilir....
  2. Kaçıncı HayaTımı yaŞıyoruM???

Kaçıncı HayaTımı yaŞıyoruM???

reenkarnasyon,reenkarnasyon nedir?,kaç kere doğdum,kacıncı dünyaya gelişim,insan kaç kere dünyaya gelir Deja vu! Kimine göre zaman kırılması, kimine göre beynin aynı iletiyi kısa sürede iki defa göndermesi! Yani, aklın oyunu! Elbette işin keyifli tarafı, daha önce bu hayata geldiğimiz ve “Tanrım, lütfen bana kaybolan yıllarımı geri ver” şeklinde dua edip, kabul görerek her şeyi yeniden...
  3. hamilemiyim belirtiler yaşıyorum

hamilemiyim belirtiler yaşıyorum

hamilemiyim merhaba; ben hamile olmak istirıum yumurlama dönemimde ilişkiye girdik adet tarihim ağustosun 8i ve dün iç çamaşarıma kahverengi leke ve sarı akıntı olduğunu gördüm gebelik belirtisi olabailir mi?
  4. hamilelikte kasık ağrıları kaçıncı haftada geçer?

hamilelikte kasık ağrıları kaçıncı haftada geçer?

Arkadaslar kasik agrilariniz hangi haftada gecti ben simdi 10 haftamdayim ve kasik ari denen birseyim kalmadi neden acaba?????
  5. Hamilelik belirtileri kaçıncı haftada  başlıyor?

Hamilelik belirtileri kaçıncı haftada başlıyor?

gebelik belirtisi kaçıncı haftada başlar,adetten önce gebelik belirtileri,hamilelik belirtileri nasıl olur,hamile olduğunuzu nasıl anladınız,hamilelik belirtileri hakkında bilgiler hamilelik belirtileri nasıl başlar, Hamilelik belirtileri kaçıncı ayda başlar, Hamilelik belirtileri hakkında bilgi Gebe olduğunuzu ne kadar erken öğrenilirse , gebelik ile ilgili bakıma o kadar erken...

Sayfayı Paylaş