1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

kaçtane hastane çıkışı alıcaksınız?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

hastane çıkışları hastane çantası

Selam kızlar,
    Hastane çantanıza kaç hastane çıkışı koydunuz?
    ben yanıma 4 tane hastane çıkışı almıstım ve hastanede 2 gün kaldım
    Ama sadece 3 ünü kullandım
    siz kaçtane almayı düşünüyorsunuz?

hatiss bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113
    Valla ben doğum yaptığımda hastanede ilkinde 1 gece, ikincisinde 2 gece kaldım ve hastanede kaldığımız sürece iki doğumumda da bebeklerime hastaneye ait kıyafetler giydirdiler. Sadece taburcu olmama 1 saat kala benden kıyafet istediler, o zaman verdik. Yani 1'er tane almıştım :D:D

Yani bence bu durumu hastaneyle konuşmak lazım. Her hastanenin adeti farklı olabiliyor.

kaçtane hastane çıkışı alıcaksınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hastane

hastane

Bulaşıcı bir hastalığa yakalanabilirsiniz.Büyük değişikliktir. İş, yer, mevki değişiklikliğidir. Hastane görmek iyi degildir. Hastaneye girdigini gören sehit olur. Bir söylentiye göre, hastaneye girmek günahlarin affedildigine delildir. Hastanede hastalara verilen yemekten yedigini görmek, saglam adamin hasta olacagi-na, hasta ise ölecegine veya iyilesip hastaneden çikacagina isa-rettir....
  2. Prematüre Bebeklerde Hastane Çıkışı Bakım

Prematüre Bebeklerde Hastane Çıkışı Bakım

Bu konu evde prematüre bebek bakımı hakkında bilgilere yer vermektedir. Ben de prematüre ikiz annesi olarak bu konu beni ve erken doğum yapan tüm prematüre annelerini yakından ilgilendirdiği için prematüre bebeklerde hastane çıkışı evde bakım hakkında çok önemli bilgileri sizler için paylaşıyorum. 33+2 günlük yaptığım ikiz doğumum da kızımı hemen kucağıma verseler de maalesef oğlum 25 gün...
  3. Yenidoğan bebeklere fanatik hastane çıkışları

Yenidoğan bebeklere fanatik hastane çıkışları

hastane çıkışı modelleri, fanatik bebek zıbınları, bebek zıbınları Dünyaya bir bebek getireceğinizi öğrendikten sonra onun için hazırlıklar yapmaya başlarsınız ve bu hazırlıklar bebeğin cinsiyetinin kesinleşmesinden itibaren daha çok artarak cinsiyete göre renk ve modellerden oluşan farklı hazırlıklar yapılır. Bebeğin ilk doğduğu an hastane çıkışı giydirilir ve bu hastane çıkışı modelleri...
  4. İdil baby hastane çıkışı önerir misiniz?

İdil baby hastane çıkışı önerir misiniz?

Doğuma az kaldı hastane çıkışı almak istiyorum idil baby i çok duyuyorum ama bir arkadaşım da çok iyi değil kalitesi dedi. Acaba kullanan varsa önerir misiniz? Bir de sizce 10 lu mu yoksa 5 li olan setlerden mi almalıyım. En çok hangi parçalar ihtiyacım olur dersiniz? Hastane çıkışı alırken biraz da uygun fiyatlı olsun istiyorum malum şurda kaç ay kullanacağız ki değil mi?

Sayfayı Paylaş