1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.302
  Beğenilen Mesajlar:
  2.305
  Ödül Puanları:
  113

  kadar bir Yatırımcı profili var nedir?

  Konu, 'Para & Borsa' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  Bir yatırımcı profili bir yatırımcı amaç ve hedefleri bir yansımasıdır. Ne kadar risk kimse kabul etmek ve de senin ya da döner diye bekliyor türlerini istekli olduğunu tanımlar. an Bu profil, yatırımcı ve finansal danışman birlikte burada her varlık sınıfı risk farklı taşır çünkü, fon tahsis belirleyebilirsiniz geçerli. Bir yatırımcı profili ne kadar sermaye hisse senedi, tahvil gider ve diğer varlık sınıfları ve ne kadar olmalıdır nakit kalır belirler. [​IMG] Belirli kriterlere bir yatırımcı profili belirler. Genellikle, bir finansal danışman bir istemci bir yatırımcı profili anketi doldurmak için isteyecektir. Amaç para, zaman fonlar, ne fon ve yatırımcı yaşı kullanılacak gerekli olacak yatırım miktarını gibi temel bilgileri bulmaktır. emeklilik yakın olan bir yatırımcı, örneğin, onların 20'li veya 30'lu biri olduğunu daha kısa bir yatırım zaman ufku olacaktır.

  Bir yatırımcı zarar kolları yolu da onun yatırımcı profilini içine çalış. bir portföy bir yıl içinde% 20 azalması durumunda yatırımcı bir fırsat ek menkul kıymet satın almak gibi kullanır, risk verdiği toleransı yüksektir. Ancak, o portföy tasfiye halinde ve her şeyi satıyor, bir düşük risk tolerans olabilir.

  muhafazakar bir yatırımcı profili ile bir yatırımcı mümkün olduğu kadar az risk alır. muhafazakar bir portföy içinde İade mütevazı olabilir, ama o kadar para kaybetme şansımız. ılımlı bir yatırımcı profili ile Birileri borsa makul bir anlayışı vardır ve bazı risk almaya isteklidir. Agresif bir yatırımcı finansal piyasaların gelişmiş bilgi ve riskli yatırım yapmak korkmamaktadır. O dönmek en yüksek oranda beklemeniz gerek.

  Bir portföy yatırım hedeflerine bağlı olarak bölünecektir. Devlet tahvili en güvenli yatırım yatan hükümetin borç varsayılan eğilimi yoksa olma eğilimindedirler. Kurumsal tahvil çünkü eğer bir kredi üzerinde bir şirket varsayılan bazı yatırımcılar ödenen olmayabilir riskli olabilir. Bir çete başı hazır bir lider ve yatırımcıların daha güvenli kanıtlanmış tarihsel getirileri olan bir firma ile hissedebilirsiniz. A riskli hisse biri hiç koydukları ile ya da kendi fiyat devam zayıflık belirtileri göstermiş olmasıdır.

  kaynak:bilgi.didikle.com

   
  Son düzenleme: 9 Mart 2011
kadar bir Yatırımcı profili var nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Tüp Bebek İle Ne Kadar Şansınız Var?

  Tüp Bebek İle Ne Kadar Şansınız Var?

  Tüp bebek tedavisinin başarısı, tedavinin bitiminden 9 ay sonra canlı ve sağlıklı bir bebekle evinize dönebilmenizdir. Tüp bebek tedavisi ile şansınızın ne kadar olabileceği size anlatılırken canlı bir doğuma ulaşma şansınızın ne olacağını söylemek gerekmektedir. Tüp bebek merkezleri bazen başarı oranlarını duyururken tedavi sonrası kanda ölçülen gebelik testinin yüksekliğini temel alırlar....
 2. Sisede ne kadar Insulin var???

  Sisede ne kadar Insulin var???

  Uzunlukları nasıl metre ya da santimetre ile ölçüyorsak, insülin miktarını da “ünite” ile ölçeriz. Türkiye’de bulunan bütün insülin şişelerindeki sıvının her mililitresinde 40 ünite insülin vardır. Bu U-40 insülin olarak adlandırılır. Mililitredeki insülin miktarı, insülinin konsantrasyonudur. Bir insülin şişesinde 10 mi sıvı bulunduğundan, bir şişe U-40 insülin 400 ünite insülin içerir.
 3. Günlük ne kadar kalsiyuma ihtiyaç vardır?

  Günlük ne kadar kalsiyuma ihtiyaç vardır?

  Kadın ya da erkek, hamile ya da değil, tüm insanların günde 1.000 miligram kalsiyum almaları gereklidir. 50 yaşın üsütündekilerde bu miktar 1.200 miligramdır. Hamile kadınlarda ise günlük gereksinim normalden 500-1000 miligram daha fazladır. Buna göre hamile bir kadın günde 1.500-2.000 miligram kalsiyum almalıdır.
 4. Hangi Üründe Ne Kadar Şeker Var?

  Hangi Üründe Ne Kadar Şeker Var?

  Şekeri hepiniz çok saveriz ama şeker çok zararlı bir gıdadır :) Resimlere bakarak yediklerinizden nekadar şeker aldığınızı hesaplayabilirsiniz:)

Sayfayı Paylaş