1. PeLiNiM

  PeLiNiM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.401
  Beğenilen Mesajlar:
  58
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ANTALYA

  Kader sayınızı nasıl bulacaksınız?

  Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

  KADER SAYISI NEDIR ? Bu sayı var oluşunuzun gerisindeki amaç ve özellikleri belirliyor. İçinizde saklı olan özellikler, düşünce biçiminiz, kişiliğiniz ve yasamdaki amacınız gizli bu sayıda... Doğumdan ölüme kadar bu sayının ışığında yolunuzu çizeceksiniz.
  KADER SAYINIZI NASIL BULACAKSINIZ?
  Yasam çarkınızın kader şayisini bulmak için, doğduğunuz ayin değeriyle, doğum günü ve yılının sayılarını yan yana toplamanız gerekiyor.
  Ayların şayi değerleri:
  Ocak.1
  Şubat.2
  Mart.3
  Nisan.4

  Mayıs.5 Haziran.6
  Temmuz.7
  Ağustos.8
  Eylül.9
  Ekim.1
  Kasım.2
  Aralık.3
  Sıra kader sayınızı bulmaya geldi. Tablodan doğduğunuzun ayin değerini bulup gün ve yıl ile birlikte toplayın.

  Örneğin 3 Nisan 1964 'ta doğmuşsanız 3+4+1964=1971
  1+9+7+1=18 1+8=9 Kader sayınız 9

  KADER SAYISI 1
  "ÖNCÜ"
  Öncü, lider, yol gösterici ve Planlayıcısınız. Gerçekten güçlü bir kişiliğiniz var. Yeriniz kaptan köşkü. Başkalarına boyun eğmek sizin için yabancı bir kavram. Son derece yaratıcı ve yeteneklisiniz. Düşüncelerinizi bir an evvel yasama geçirmek, gerçekleştirmek için gerekli olan mücadeleci ruhu sizde mevcut. Yükselme hırsı ise yaşamınızın temelini oluşturuyor. Arzu ettiğiniz başarıya ulaşmak İçin yılmadan çalışıyorsunuz. Yöneticilik yeteneğiniz olduğu için Olaylara hemen hâkim olabiliyorsunuz. Yasamın her alanında bu yeteneğiniz geçerli. Kararlılık, güç ve irade hırsınızın Araçları Ve siz bu araçları Büyük bir beceri ile kullanıyorsunuz. Zaman zaman bu Niteliklerin olumsuz yönlerini sergilediğiniz oluyor. Böyle durumlarda son derece saldırgan olabiliyorsunuz. Oysa; istediğinizi elde etmenin yolu ilişkilerinizde inceliği elden bırakmadan halletmek. Bazen eleştiren ve emreden oluyorsunuz ama size eleştiri yapıldığında kahroluyorsunuz. Aslında son derece hassas bir kalbiniz var. Bu durumda kalbinizin sesini dinleyin.Kısa zamanda hem liderliğinizi hamda dostlarınızı yeniden kazanırsınız.

  KADER SAYISI 2
  "YARDIMCI"
  Sizi başkalarından ayıran iki yonunuz var. Taktik ve insan ilişkilerinde gösterdiğiniz ustalık ve beceri ile üstesinden gelemeyeceğiniz hiç bir şey yok.Yaşamınızdaki anahtar kelime işbirliği.Uyumsuzluk ve tartışmalı konular sisteminizi hemen etkiliyor.Bu yüzden basınıza böyle bir şey geldiğinde bütün gücünüzle durumu düzeltmeye çalışıyorsunuz. Zarif bir insansınız bunun yani sıra başkalarını da çok düşünüyorsunuz kırmamaya çalışıyorsunuz. Bu yüzden çevrenizden dostlarınız hiç eksik olmuyor. Kader Çarkının diğer sayılarından daha mücadeleci bir ruha sahipsiniz ( 9'dan sonra ). Ancak yasamın güzel zevklerinden hiç mahrum kalmıyorsunuz. 2 rakamı toparlayıcılığın şayisidir. Ruhunuzun birleştirici yönünü alevlendiriyor. Mutluluğumdun temel koşulu ise uyum yaptığınız hersek de sanki bir sihir var.Çünkü bir kavramı ele alıp onun içini doldurmakta üstünüze yok. Başkalarının yardıma ihtiyacı olduğunda ortaya çıkıyorsunuz ama gerektiğinde hiç kimsenin yardımı olmadan isinizi kendi basınıza halledebiliyorsunuz.


  KADER SAYISI 3
  "SECICI"
  Örgütlenme yeteneği ve yöneticilik sizde toplanıyor.Becerikli bir insansınız bu özelliğiniz sayesinde basari ve mutluluk dolu bir yasam sizi bekliyor İnsanin doğasını ve zaaflarını iyi bildiğiniz için insanlığı düzeltmek amacına yönelik meslekler seçiyorsunuz. Aslında çok bağışlayıcı ve halden anlayıcı bir insansınız. Otorite en önemli silahınız. Yönetici olarak girdiğiniz her yerde bu silahı kullanıyorsunuz. Ne kadar büyük bir toplulukla çalışırsanız basariniz ve kazancınızda o derece büyük olacaktır. Endüstri, şirket ve örgütlerde yönetici yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanabilirsiniz.çok cesur bir insansınız. Amaçlarınız ve yapmanız gerekenleri çok iyi biliyorsunuz. Amacınız herkesin hareket özgürlüğünden faydalanmasını sağlamak. Ama bu da size Gore belli bir disiplin içinde olmalı. Kendi özgürlüğünüz için başkalarını incitmekten hoşlanmıyorsunuz. Doğal olarak başkalarının da bunu size yapmasına izin vermiyorsunuz.

  KADER SAYISI 4
  "DUVARCI"
  Yasam çarkınızın şayisi kareyi simgeliyor. Bu adalet ve eşitlik demektir. Siz ise bu karenin tam ortasında dört tarafınız çevrili olduğu için kıpırdayamıyorsunuz. Biraz da hareket ve renk lazım değil mi hayatınızda? Sadece yukarıya doğru gelişebiliyorsunuz. Kare yasamın tüm pratik yönlerini temsil ediyor. Ama olaylara değişik acılardan bakmayı başaramıyorsunuz. Yasam çarkına gelecekte olacak iyi şeylerin temeli diye de bakabilirsiniz. Sabırlı ve sebatlı birisiniz çalışmaya her an hazırsınız.Aynen bir duvar ustası gibi araçlarınız mantık ve yöntemdir. Sizin için belirli kalıplar var, onların dışına çıkmayı ise hiç aklınıza getirmiyorsunuz. Sadik ve güvenilir bir kişisiniz. Ancak muhafazakarlık sizi kısıtlıyor. Ayrıntılar ise sizin bazı çabalarınızın sonuçlanmasını engelliyor. Kendi fikirlerinizi başkalarına zorla kabul ettirmeye çalışmazsanız ilerlemeniz daha kolay olacaktır. Bir sanatçının yâda mimarin size kavram olarak sunduğu bicimi tüm ayrıntıları ile gözünüzde canlandırabilirsiniz. Bundan sonra da kendi pratik yaklaşımınızla projeyi kağıda dökebilirsiniz. Kimse sizin için görev ve sorumluluklardan kaçıyor diyemez çünkü nerede güvene ihtiyaç varsa orada sizi buluyorlar.


  KADER SAYISI 5
  "YAZICI"
  Doğuştan Merkür özellikleriniz var. Enerji canlısınız.İnce bir zekanızın yani sıra iyimser bir kişiliğiniz var. Yasam sizin için cesaret gerektiren bir macera. Eğlenmesini dahası yasamasını çok iyi biliyorsunuz. Yasamın değişkenliği sizin değişik ve çeşitliliğe olan düşkünlüğünüzle tam bir uyum içinde olduğundan yasama rahatlıkla ayak uydurabilirsiniz. Dünyanın merkezi olmaktan hoşlanıyorsunuz. Ama olmadığınızı bir turlu kabul etmek istemiyorsunuz.Özgürlüğünüze çok düşkünsünüz. Ve hiç bir şeyin sizi özgürlüğünüzden alıkoymasına izin vermiyorsunuz. Sözcükleri kullanmada çok basarilisiniz. Bundan dolayı konuşmaya dayalı mesleklerde çok basarili olursunuz. Eğlence ve yazın dünyasında bir yıldız gibi parlayabilirsiniz. Ancak ustun konuşma yeteneğiniz bazen sorunlarda yol açabilir. Bilmediğiniz konulara dalarak mahcup olabilirsiniz.Değişken bir karakteriniz var. Bu kotu bir özellik değil. Kimileri için bir zevk de denilebilir. Size Gore akilli insan zamana ayak uydurmak zorundadır. İhtiyaçlarınızın neler olduğunu biliyor ve bu uğurda yapmanız gerekenlerden kaçmıyorsunuz. Sizin için mutluluğa giden yol buradan geçiyor. Her ne pahasına olursa olsun almak. Mutluluk kendinizi ifade etmek ve başarıya ulaşmaktır.

  KADER SAYISI 6
  "OGRETMEN"
  Sizin dünyanızın yöneticisi asktır.Aslında kime asık olduğunuzun çok da önemi yoktur. Ve evrendeki göreviniz bu Felsefiyi öğretmektir. Amacınız ise başkalarına yardim etmektir. Aska ve ilgiye olan aşırı ihtiyacınızın arkasında kendinize olan güvensizliğiniz yatar. Ailede gerçekleştirdiğiniz huzuru, çevrenize sonrada tüm dünyaya yaymak amaçların en önemlisi. Kabalığa, baya liga asla tahammül edemiyorsunuz.İkili ilişkiler tercihiniz. Kalabalıkta kendinizi savunmasız hissediyorsunuz. Müzikten, güzel sanatlardan anlıyorsunuz. Yasamın güzelliklerine olan sevginizi bu alanlarda uzmanlaşarak dile getiriyorsunuz. Kendinizden çok başkalarını düşünme özelliğiniz,sizi gençlerin danışmanı, yaslıların sırdaşı ve dünyanın öğretmeni yapıyor.çok ender eleştiriyorsunuz. Aslında sizi rahatsız eden çok az şey var. Yanınızda sevgiliniz olsun yeter. Görevlerinizin size yüklediği sorumluluk aslında göründüğünden de ağır. Ancak bu ağır görevlerin önemini gayet iyi biliyorsunuz.. Yasamdaki görevlerinizi yerine getirerek büyük mutluluğa ulaşabilirsiniz.


  KADER SAYISI 7
  "MİSTİK"
  Gözlemci bir yapıya sahipsiniz erseyin ardındaki nedeni aramanız en büyük özelliğiniz. Yüzeysel hiç bir şey sizi tatmin etmiyor. Tersine merakinizi körüklüyor. Mistik konuları, yeni ver eski ilim alanları alginizi fazla çekiyor. Tıpkı bir doktor gibisiniz. Sorunlu insanlar aradıkları huzuru sizde buluyor. Sizin elinizde adeta sihirli bir güç var. Mesafeli tavrınız sizi diğer insanlardan ayırıyor.Ancak yasamın derinliklerine inenler sizi anlayabilir,suskun dönemlerinize bir anlam verebilir. Nitekim zaman böyle manasızca içinize kapandığınız oluyor. İnsanlar ilk tanıştıklarında sizden cekiniyor. Dogustan itibarlisiniz adeta. Yeriniz ne olursa olsun daima ilgi uyandiriyorsunuz. Felsefi ve kulturel konulara ilginiz büyük. Ancak tam olarak cozebilmis degilsiniz. Muzik yazmak, kesifler yapmak yaraticiliginizi kullanabileceginiz alanlardan. Sizin için sanatcilarin eserlerinden yararlanmadan yasamak yasamak degil. Bazen yasam sizin için bir dus kirikligi olsada daha ogreneceginiz çok şey var. Genelde karamsar ve suskun bir yapiya sahipsiniz.Yalnız da yasamayı başarabilecek nadir kişilerdensiniz. Hayat konusunda bazen umutsuzluğa düştüğünüz de oluyor. Ancak felsefi bakış acınız yasamın nereden kaynakladığını ortaya çıkaracak kudrette.


  KADER SAYISI 8
  "SANATCI"
  Herzeyi net olarak ifade etme yeteneğine hatta herzeyi net olarak hissetme yeteneğine sahip olmamanızda, zekanın yaşamınızda büyük bir önemi var. Çok çeşitli konulardan zevk alıyorsunuz. Zamanınızı büyük kısmini da hayallere ayırıyorsunuz. Fakat yasamın salt eğlence olmadığının farkındasınız. Çok yönlü olmak en büyük özelliğiniz. Çok ve çeşitli yetenekleriniz var. Çabuk kavramak da bunlardan biri. Fakat insanlar hakkında kolay yanılgıya düşüyor, gerçek yüzlerini çok geç fark edebiliyorsunuz. Bilgiye anında ulaşmanın yollarını biliyorsunuz. Ancak bilime yeteneğiniz ve düşkünlüğünüz fazla değil. Çünkü zamanınızın çoğunu gerçek bir bilim adamı gibi bilime adamak yerine daha sanatsal ve sportif faaliyetlerden hoşlanıyorsunuz. Hoşsohbet ve eğlencelisiniz. Bu özellikleriniz de kolay arkadaş edinmenizi sağlıyor. Pek çok insan sizi seviyor ama sizi gerçekten anlayan çok az insan oluyor. Bunun sebebi karmakarışık ruhunuzun derinliklerine inebilmeyi çok az kişinin başarabilmesi. Uğraştığınız size zevk veren konulardan çabuk bıkıyorsunuz. Olayları genelde olduğu gibi kabulleniyorsunuz. Yani fazla dert edinmiyorsunuz. Zaten mücadele etmekten de hoşlanmıyor çabuk pes ediyorsunuz. Kıvrak zekâya sahip olduğunuzdan başkalarını acımasızca eleştirmek ten kaçınmıyorsunuz. Sözcükleri kullanmadaki yeteneğiniz iyi bir eleştirmen, yazar, konuşmacı, ya da sunucu olmanızı sağlayabilir. Sevgisiz yasamayan bir insansınız. Bu yüzden sizi seven ve anlayan biriyle birlikte olmadıkça mutlu olmanız mümkün değil.


  KADER SAYISI 9
  "METAFIZIKCI"
  Yaşamınız, perdenin gerisindeki esrarı, ruhun ve gizli ilmin ardındaki anlamı çözmekle geçiyor. Yaşamınızın amacı gerçeği yalnızca gerçeği öğrenmek Bu konuda çok basarîli olduğunuz da bir gerçek. İnsanları tanımak için genellikle 5 dk. gözlemlemeniz yeterli. Hayati seviyor fakat çok az kişiyi sevmeye değer buluyorsunuz. Hayatinizin her alanında cömert ve kusursuz olmak istiyorsunuz. Karsınızdakilerin de en az sizin kadar kusursuz ve güvenilir olmasını bekliyor, bu yüzden zaman çok acı çekiyorsunuz. Çok güçlüsünüz fakat çabuk incinen altın bir kalbe sahibisiniz. Çok az insana gerçek sizi tanıma fırsatı veriyor, onlara da fazlaca değer veriyorsunuz. Psikolojik olayları anlama yeteneğiniz muazzam. Ancak sizin dışınızda gelişen olaylar sizi ve ruh halinizi fazlasıyla etkiliyor. Bağımsızlığınıza ve özgürlüğünüze düşkünsünüz. Yine de sevgiyi herseyin ustunde tutuyorsunuz. Hayatiniz karisikliklari cozmek uzerine kurulu oldugu icin mücadele etmekten yorulmuyorsunuz. Hemen her seviyeden insanla anlaşma yeteneğine ve sonsuz sabra sahipsiniz. İnsanların ihtiyaçlarını onlar söylemeden anlıyor ve yardımlarına koşuyorsunuz. Çok iyi bir dinleyici, gözlemci ve yol göstericisiniz bu yüzden iyi bir psikolog veya konuşmacı olabilirsiniz.
   
 2. »| HeRCai |«

  »| HeRCai |« Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  22 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.944
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  [ne önemi varki ?] ツ
  KADER SAYISI 3 "SECICI"
  Örgütlenme yeteneği ve yöneticilik sizde toplanıyor.Becerikli bir insansınız bu özelliğiniz sayesinde basari ve mutluluk dolu bir yasam sizi bekliyor İnsanin doğasını ve zaaflarını iyi bildiğiniz için insanlığı düzeltmek amacına yönelik meslekler seçiyorsunuz. Aslında çok bağışlayıcı ve halden anlayıcı bir insansınız. Otorite en önemli silahınız. Yönetici olarak girdiğiniz her yerde bu silahı kullanıyorsunuz. Ne kadar büyük bir toplulukla çalışırsanız basariniz ve kazancınızda o derece büyük olacaktır. Endüstri, şirket ve örgütlerde yönetici yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanabilirsiniz.çok cesur bir insansınız. Amaçlarınız ve yapmanız gerekenleri çok iyi biliyorsunuz. Amacınız herkesin hareket özgürlüğünden faydalanmasını sağlamak. Ama bu da size Gore belli bir disiplin içinde olmalı. Kendi özgürlüğünüz için başkalarını incitmekten hoşlanmıyorsunuz. Doğal olarak başkalarının da bunu size yapmasına izin vermiyorsunuz.


  Hmmm :) Tskler Pelin abla :)

  Ama herseyden ziyade, rabbim hayirli kaderler nasip etsin cümlemize :)
   
 3. DєRiи яocк

  DєRiи яocк Forum Okuru

  ben yapamadım benimkini yapsanıza
   
 4. damla19

  damla19 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  23 Aralık 2009
  Mesajlar:
  188
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
  emegne saglık cnm.gercekten cogu uydu bana ya.
   
 5. »| HeRCai |«

  »| HeRCai |« Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  22 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.944
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  [ne önemi varki ?] ツ
 6. Cennet-ul Meva

  Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  12 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.200
  Beğenilen Mesajlar:
  156
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  ❀⊱╮ ѦчЄπ
  KaDer Sayim 9 Mus :D :D BiRazCiik Uyuorr :D :D
   
 7. Ariza

  Ariza Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2009
  Mesajlar:
  1.407
  Beğenilen Mesajlar:
  83
  Ödül Puanları:
  0
  KADER SAYISI 3
  "SECICI"
  Örgütlenme yeteneği ve yöneticilik sizde toplanıyor.Becerikli bir insansınız bu özelliğiniz sayesinde basari ve mutluluk dolu bir yasam sizi bekliyor İnsanin doğasını ve zaaflarını iyi bildiğiniz için insanlığı düzeltmek amacına yönelik meslekler seçiyorsunuz. Aslında çok bağışlayıcı ve halden anlayıcı bir insansınız. Otorite en önemli silahınız. Yönetici olarak girdiğiniz her yerde bu silahı kullanıyorsunuz. Ne kadar büyük bir toplulukla çalışırsanız basariniz ve kazancınızda o derece büyük olacaktır. Endüstri, şirket ve örgütlerde yönetici yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanabilirsiniz.çok cesur bir insansınız. Amaçlarınız ve yapmanız gerekenleri çok iyi biliyorsunuz. Amacınız herkesin hareket özgürlüğünden faydalanmasını sağlamak. Ama bu da size Gore belli bir disiplin içinde olmalı. Kendi özgürlüğünüz için başkalarını incitmekten hoşlanmıyorsunuz. Doğal olarak başkalarının da bunu size yapmasına izin vermiyorsunuz.


  cok dogru cikmis...güzel paylasimin icin tskler...
   
 8. elanur35

  elanur35 Üye Üye

  Kayıt:
  9 Ocak 2010
  Mesajlar:
  70
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  bana da 6 çıktı.çoğu uyyor:) teşekkürler.
   
 9. PeLiNiM

  PeLiNiM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.401
  Beğenilen Mesajlar:
  58
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ANTALYA
  KADER SAYISI 3
  "SECICI"
  Örgütlenme yeteneği ve yöneticilik sizde toplanıyor.Becerikli bir insansınız bu özelliğiniz sayesinde basari ve mutluluk dolu bir yasam sizi bekliyor İnsanin doğasını ve zaaflarını iyi bildiğiniz için insanlığı düzeltmek amacına yönelik meslekler seçiyorsunuz. Aslında çok bağışlayıcı ve halden anlayıcı bir insansınız. Otorite en önemli silahınız. Yönetici olarak girdiğiniz her yerde bu silahı kullanıyorsunuz. Ne kadar büyük bir toplulukla çalışırsanız basariniz ve kazancınızda o derece büyük olacaktır. Endüstri, şirket ve örgütlerde yönetici yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanabilirsiniz.çok cesur bir insansınız. Amaçlarınız ve yapmanız gerekenleri çok iyi biliyorsunuz. Amacınız herkesin hareket özgürlüğünden faydalanmasını sağlamak. Ama bu da size Gore belli bir disiplin içinde olmalı. Kendi özgürlüğünüz için başkalarını incitmekten hoşlanmıyorsunuz. Doğal olarak başkalarının da bunu size yapmasına izin vermiyorsunuz.

  bana da bu çıktı kızlar...uyuyor bencede
   
 10. FiRaRi_MeLeK

  FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  8 Eylül 2009
  Mesajlar:
  1.458
  Beğenilen Mesajlar:
  198
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
  KADER SAYISI 6
  "OGRETMEN"
  Sizin dünyanızın yöneticisi asktır.Aslında kime asık olduğunuzun çok da önemi yoktur. Ve evrendeki göreviniz bu Felsefiyi öğretmektir. Amacınız ise başkalarına yardim etmektir. Aska ve ilgiye olan aşırı ihtiyacınızın arkasında kendinize olan güvensizliğiniz yatar. Ailede gerçekleştirdiğiniz huzuru, çevrenize sonrada tüm dünyaya yaymak amaçların en önemlisi. Kabalığa, baya liga asla tahammül edemiyorsunuz.İkili ilişkiler tercihiniz. Kalabalıkta kendinizi savunmasız hissediyorsunuz. Müzikten, güzel sanatlardan anlıyorsunuz. Yasamın güzelliklerine olan sevginizi bu alanlarda uzmanlaşarak dile getiriyorsunuz. Kendinizden çok başkalarını düşünme özelliğiniz,sizi gençlerin danışmanı, yaslıların sırdaşı ve dünyanın öğretmeni yapıyor.çok ender eleştiriyorsunuz. Aslında sizi rahatsız eden çok az şey var. Yanınızda sevgiliniz olsun yeter. Görevlerinizin size yüklediği sorumluluk aslında göründüğünden de ağır. Ancak bu ağır görevlerin önemini gayet iyi biliyorsunuz.. Yasamdaki görevlerinizi yerine getirerek büyük mutluluğa ulaşabilirsiniz.


  biaz uyum var :D ellerine sağlık canım
   
 11. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  KADER SAYISI 6
  "OGRETMEN"
  Sizin dünyanızın yöneticisi asktır.Aslında kime asık olduğunuzun çok da önemi yoktur. Ve evrendeki göreviniz bu Felsefiyi öğretmektir. Amacınız ise başkalarına yardim etmektir. Aska ve ilgiye olan aşırı ihtiyacınızın arkasında kendinize olan güvensizliğiniz yatar. Ailede gerçekleştirdiğiniz huzuru, çevrenize sonrada tüm dünyaya yaymak amaçların en önemlisi. Kabalığa, baya liga asla tahammül edemiyorsunuz.İkili ilişkiler tercihiniz. Kalabalıkta kendinizi savunmasız hissediyorsunuz. Müzikten, güzel sanatlardan anlıyorsunuz. Yasamın güzelliklerine olan sevginizi bu alanlarda uzmanlaşarak dile getiriyorsunuz. Kendinizden çok başkalarını düşünme özelliğiniz,sizi gençlerin danışmanı, yaslıların sırdaşı ve dünyanın öğretmeni yapıyor.çok ender eleştiriyorsunuz. Aslında sizi rahatsız eden çok az şey var. Yanınızda sevgiliniz olsun yeter. Görevlerinizin size yüklediği sorumluluk aslında göründüğünden de ağır. Ancak bu ağır görevlerin önemini gayet iyi biliyorsunuz.. Yasamdaki görevlerinizi yerine getirerek büyük mutluluğa ulaşabilirsiniz.

  Kesinlikle uyuyor kızlar inanamadım okuyunca beni anlatıyor:)
   
 12. eda_nazar

  eda_nazar Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Şubat 2010
  Mesajlar:
  46
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  emeğinize sağlık biraz benziyor banada...
   
 13. miss angel

  miss angel Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.105
  Beğenilen Mesajlar:
  55
  Ödül Puanları:
  0
  KADER SAYISI 8
  "SANATCI"
  Herzeyi net olarak ifade etme yeteneğine hatta herzeyi net olarak hissetme yeteneğine sahip olmamanızda, zekanın yaşamınızda büyük bir önemi var. Çok çeşitli konulardan zevk alıyorsunuz. Zamanınızı büyük kısmini da hayallere ayırıyorsunuz. Fakat yasamın salt eğlence olmadığının farkındasınız. Çok yönlü olmak en büyük özelliğiniz. Çok ve çeşitli yetenekleriniz var. Çabuk kavramak da bunlardan biri. Fakat insanlar hakkında kolay yanılgıya düşüyor, gerçek yüzlerini çok geç fark edebiliyorsunuz. Bilgiye anında ulaşmanın yollarını biliyorsunuz. Ancak bilime yeteneğiniz ve düşkünlüğünüz fazla değil. Çünkü zamanınızın çoğunu gerçek bir bilim adamı gibi bilime adamak yerine daha sanatsal ve sportif faaliyetlerden hoşlanıyorsunuz. Hoşsohbet ve eğlencelisiniz. Bu özellikleriniz de kolay arkadaş edinmenizi sağlıyor. Pek çok insan sizi seviyor ama sizi gerçekten anlayan çok az insan oluyor. Bunun sebebi karmakarışık ruhunuzun derinliklerine inebilmeyi çok az kişinin başarabilmesi. Uğraştığınız size zevk veren konulardan çabuk bıkıyorsunuz. Olayları genelde olduğu gibi kabulleniyorsunuz. Yani fazla dert edinmiyorsunuz. Zaten mücadele etmekten de hoşlanmıyor çabuk pes ediyorsunuz. Kıvrak zekâya sahip olduğunuzdan başkalarını acımasızca eleştirmek ten kaçınmıyorsunuz. Sözcükleri kullanmadaki yeteneğiniz iyi bir eleştirmen, yazar, konuşmacı, ya da sunucu olmanızı sağlayabilir. Sevgisiz yasamayan bir insansınız. Bu yüzden sizi seven ve anlayan biriyle birlikte olmadıkça mutlu olmanız mümkün değil.  çogu yeri bana çok uyuyor gerçktn.teşekkürler...
   
 14. miss_zilay

  miss_zilay Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Haziran 2010
  Mesajlar:
  38
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  ilginc! benimki uydu bana. Sayim 5
   
 15. RaMaLi

  RaMaLi Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2010
  Mesajlar:
  118
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  KADER SAYISI 4
  "DUVARCI"
  Yasam çarkınızın şayisi kareyi simgeliyor. Bu adalet ve eşitlik demektir. Siz ise bu karenin tam ortasında dört tarafınız çevrili olduğu için kıpırdayamıyorsunuz. Biraz da hareket ve renk lazım değil mi hayatınızda? Sadece yukarıya doğru gelişebiliyorsunuz. Kare yasamın tüm pratik yönlerini temsil ediyor. Ama olaylara değişik acılardan bakmayı başaramıyorsunuz. Yasam çarkına gelecekte olacak iyi şeylerin temeli diye de bakabilirsiniz. Sabırlı ve sebatlı birisiniz çalışmaya her an hazırsınız.Aynen bir duvar ustası gibi araçlarınız mantık ve yöntemdir. Sizin için belirli kalıplar var, onların dışına çıkmayı ise hiç aklınıza getirmiyorsunuz. Sadik ve güvenilir bir kişisiniz. Ancak muhafazakarlık sizi kısıtlıyor. Ayrıntılar ise sizin bazı çabalarınızın sonuçlanmasını engelliyor. Kendi fikirlerinizi başkalarına zorla kabul ettirmeye çalışmazsanız ilerlemeniz daha kolay olacaktır. Bir sanatçının yâda mimarin size kavram olarak sunduğu bicimi tüm ayrıntıları ile gözünüzde canlandırabilirsiniz. Bundan sonra da kendi pratik yaklaşımınızla projeyi kağıda dökebilirsiniz. Kimse sizin için görev ve sorumluluklardan kaçıyor diyemez çünkü nerede güvene ihtiyaç varsa orada sizi buluyorlar.


  aynen ben :)
   
Kader sayınızı nasıl bulacaksınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kader Sayiniz

  Kader Sayiniz

  KADER SAYINIZI NASIL BULACAKSINIZ ? Yasam carkinizin kader sayisini bulmak icin dogdugunuz ayin degeri ile dogum gunu ve yilinin sayilarini yan yana toplamaniz gerekiyor. Aylarin sayi degerleri: Ocak..............1 Subat.............2 Mart..............3 Nisan.............4 Mayis.............5 Haziran...........6 Temmuz..........7 Agustos..........8 Eylul...............9...
 2. kader sayınızı merak ediyormusunuz?

  kader sayınızı merak ediyormusunuz?

  Kader Katsayısı Nedir? Bu sayi var olusunuzun gerisindeki amac ve ozellikleri belirliyor.Icinizde sakli olan ozellikler, dusunce biciminiz,kisiliginiz ve yasamdaki amaciniz gizli bu sayi da dogumdan olume kadar bu sayinin isiginda yolunuzu cizeceksiniz. Kader Sayınızı Nasıl Bulacaksınız ? Yasam carkinizin kader sayisini bulmak icin dogdugunuz ayin degeriyle dogum gunu ve yilinin...
 3. kader sayınızı hesaplayın!!!

  kader sayınızı hesaplayın!!!

  KADER SAYISI NEDIR ? Bu sayi var olusunuzun gerisindeki amac ve ozellikleri belirliyor. Icinizde sakli olan ozellikler, dusunce biciminiz, kisiliginiz ve yasamdaki amaciniz gizli bu sayida... Dogumdan olume kadar bu sayinin isiginda yolunuzu cizeceksiniz. KADER SAYINIZI NASIL BULACAKSINIZ? Yasam carkinizin kader sayisini bulmak icin, dogdugunuz ayin degeriyle, dogum gunu ve yilinin...
 4. Size Yakışan Kaş Yapısını Nasıl Bulacaksınız?

  Size Yakışan Kaş Yapısını Nasıl Bulacaksınız?

  Bu sayfa; Size Yakışan Kaş Yapısını Nasıl Bulacaksınız konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, mutlaka hepiniz görmüşsünüzdür. Bazı kadınlar vardır kaşları tam yüzlerine oturmuştur, yüzlerinde gayet doğal görünürken, kimisi de ya incecik ya da kapkalın, biçimsiz, yüz şekline uymayacak biçimde şekillendirilmiştir. Oysa kaşımıza vereceğimiz formun bize yakışıp yakışmayacağını...
 5. İdeal Kaş Şeklinizi Nasıl Bulacaksınız?

  İdeal Kaş Şeklinizi Nasıl Bulacaksınız?

  ideal kaş şekli, ideal kaş şekli nasıl bulunur, kaşşekli belirleme Sevgili melekler, kaşlar kadınlar için son derec önemli güzellik unsurlarından birisi. Şekil verirken son derece dikkatli olmanın gerektiği kaşlarınıza nasıl bir şekil verdiğiniz çok önemli. Yüzümüze en uygun kaş şeklini bulabilmek için Makyör Ahmet Yıldırım'ın verdiği şekillendirme tüyolarını uygulayabilirsiniz......

Sayfayı Paylaş