1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0

Kadın Ve Gül

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113
  3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kadın Ve Gül
    çok güzel avatarlar teşekkürler

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Kadın Ve Gül

bunu cok begendim. paylasim icin tskler cnm :)

Kadın Ve Gül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınların dayanamadıkları güller

Kadınların dayanamadıkları güller

güller hangimiz bir güle dahi 'istemiyorum ?'deriz Resim küçültülmüştür.Resmi büyütmek için buraya tıklayın.Resimin orjinal boyutları 650x650 boyutundadır.
  2. Gül ve diken

Gül ve diken

:salıncak:Adamın birisi bir gül dikmiş, sabırla ve inançla sulamış ve açmadan önce incelemiş. Açmak üzere olan tomurcuğu görmüş ama sapının üzerindeki dikenleri farketmiş ve "bu kadar güzel bir çiçek nasıl bu kadar sivri dikenlerle dolu olabilir?" diye düşünmüş. Bu düşünceyle üzgün, gülü sulamayı ihmal etmiş ve gül tam açacakken ölmüş. Pek çok insan da böyledir. Her ruhta bir...
  3. Muhammed Ve Gül İlahisi

Muhammed Ve Gül İlahisi

muhammet ilahisi gül muhammed ilahisi gül muhammed sözleri benim peygamberim öyle güzel ki muhammet Benim Peygamberim öyle Güzelki Nuru Aydinlatir Bütün Alemi Onun Sevdasina öter Bülbüller Ona Aşik Olmuş Kirmizi Güller Kirmizi Güller Ona Aşik Olmuş O Sefil Güller Oooo Oooo Oooooo Ooo Ooo O Muhammed
  4. Gül ve Gece

Gül ve Gece

Gül ve Gece Gül ile bülbülün hikâyesinde gülün adı bülbülün kanıdır gece. Ve aynı hikâyede gece ilham olur aşka düşen bîçâre gence.Leyl’dir gece kelimelerin en karanlığıdır. Leyla olur gece sebebi mecnunluğundandır. Yusuf’un gözleridir gece Züleyha’ya. Yusuf’un sözleridir gece Züleyha’ya. Züleyha bir ince sızıdır ki aynı gecelerde yazgısı düşer ay yüzlü Yusuf’a. Yazıdır gece semaya yazılan...
  5. Gül Ağacı ve Özellikleri

Gül Ağacı ve Özellikleri

Gül Ağacı Gül Ağacının özellikleri Gül Ağacı neye iyi gelir Kokusu ve görüntüsüyle her kadının sevdiği gülün ağacı ile ilgili olarak bazı bilgiler vermek istiyoruz sizlere melekler :) Gül Ağacı ; Orta güneşli, killi kumlu ve kırmızı toprakları çok sever. Yediveren, Bodur, Sadberk, Sarmaşıktır. Güllerinin sürekli canlı olması için yanmış çiftlik gübresi ile diplerinin her ilkbaharda...

Sayfayı Paylaş