gebe
 1. Ebrar

  Ebrar Banned

  Kayıt:
  10 Haziran 2008
  Mesajlar:
  99
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Kadın_ilişkiler

  Konu, 'Kadınlar' kısmında Ebrar tarafından paylaşıldı.

  Kadın - İlişkiler

  [​IMG]'Acaba sevgilim beni aldatıyor mu' diye paranoya olduysanız bu işaretlere dikkat edin...Kadın

  Artık sizinle fazla ilgilenmiyorsa...
  Bir zamanlar, her yaptığınız ve her söylediğinizle ilgilenirdi. Ancak birden bütün bunlar önemsiz olmaya başladı. Sadece hatalarınızı kabullenmiş ve sizi olduğunuz gibi kabul etmiş olabilir, ancak yepyeni biriyle tanışmış da olabilir.(Kadın ve Kadın Sağlığı)
  Farklı kokuyorsa...(Kadın ve Kadın Sağlığı)
  Sevgiliniz birden yeni bir koku kullanmaya başladıysa korkmayın. Ancak giysilerinde ve vücudunda bir erkek kokusu varsa, şüphelenmeye başlayabilirsiniz.
  Yalanlarını yakalıyorsanız...
  Eğer açık bir yalanını yakaladıysanız, şüphelenmeye başlayın. Ancak unutmayın, bir kez yalan söylemesi onun her zaman yalan söyleyeceği anlamına gelmez.

  Size yaklaşmaktan çekiniyorsa... Birdenbire sevgili yerine arkadaş gibi davranmaya başlaması, başka biriyle ilgilenmeye başladığının sinyali olabilir.
  Yepyeni bir görünüme büründüyse...
  Birden farklı giysiler giymeye ve sürekli kuaföre gitmeye başladıysa, şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Bütün bunları yeni bir işe başladığı için yapıyorsa, fazla korkmanıza gerek yok. Ancak yeni bir işe başlamadıysa ya da bu değişiklikleri sizin için yapmıyorsa, tehlike sinyalleri çalıyor demektir.
  Sağlığına birdenbire daha fazla önem vermeye başladıysa...(Kadın ve Kadın Sağlığı)
  Sürekli spor salonuna gidiyor, daha sağlıklı yiyecekler yiyor ve kısa zamanda kilo vermeyi amaçlıyorsa, daha dikkatli olun. Bunları sadece sizin için yapıyor olabilir. Ancak spor salonundan dönüp duş aldıktan sonra nereye gittiğini size söylemiyorsa, şüphelenmeniz için iyi bir nedeniniz var demektir.
  İş saatleri uzamaya başladıysa...
  Terfi etmediyse ya da çok önemli bir proje üzerinde çalışmıyorsa, iş saatlerini uzatmasının arkasında bambaşka bir nedeni var demektir. Ya sizinle bir sorunu var ya da başka biriyle ilgileniyor olabilir.
  Sürekli yeni iş arkadaşından bahsediyorsa...
  Konuştuğu her şey yeni iş arkadaşıyla ilgiliyse, ancak bu adamı siz bir türlü etrafta göremiyorsanız, size onunla ilgili bazı şeyleri anlatmıyor olabilir. Tehlike sinyalleri çalıyor, dikkat...(Kadın ve Kadın Sağlığı)
  Sizi ailesinden uzaklaştırıyorsa...
  Bir zamanlar sizle tanıştırmak için can attığı ailesini sizden uzak tutmaya başladıysa, bazı hatalarını onların arkasına saklıyor olabilir.
  Birden saldırgan ve paranoyak olduysa...
  Durup dururken her söylediğinizi yanlış anlıyorsa... Ona sorduğunuz en ufak soru bile kavgaya dönüşüyorsa... Bazı telefonları cevaplamaktan kaçınıyor, size garip sorular soruyorsa... Artık onunla oturup her şeyi açıkça konuşmanız, ikiniz için de en iyisi olacaktır.

   
 2. Ebrar

  Ebrar Banned

  Kayıt:
  10 Haziran 2008
  Mesajlar:
  99
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Kadın_ilişkiler

  Canım meleklerim inşallah bir katkım olur
   
 3. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.382
  Beğenilen Mesajlar:
  394
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Cevap: Kadın_ilişkiler

  Teşekkürler canım bilgilerin için
   

Sayfayı Paylaş