Etiketler:
  1. neslihanyare

neslihanyare Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    18

Kadında Burun Estetiği Nasıl Olmalıdır

Konu, 'Estetik-Plastik-Cerrahi' kısmında neslihanyare tarafından paylaşıldı.

Kadında Burun Estetiği Nasıl Olmalıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mümin kadın nasıl olmalı???

mümin kadın nasıl olmalı???

mümin kadın.mümin kadınlara söyle,mümin kadın isimleri,mümin kadının özellikleri,mümin kadın özellikleri Kadın hakkında ne kadar çok şey yazılmıştır, bilinmez. Kadının nasıl olması icap ettiği de bu yazılanların bir kısmını teşkil eder. “-Kadın nasıl olmalı?” sorusu bana sorulsa, bir tek kelime ile cevap vermeyi kâfi görürüm : “-Meczûbe..” Bu da ne demek oluyor, diye merak ve tecessüsle...
  2. Burun Estetiği Nasıl Yapılır

Burun Estetiği Nasıl Yapılır

Burun Estetiği Nasıl Yapılır kızlar bu konuda bana bilgi verir misiniz çok merak ediyorum ve bende istiyorum.
  3. Burun Ucu Estetiği Nasıl Yapılır

Burun Ucu Estetiği Nasıl Yapılır

http://www.youtube.com/watch?v=6gAbjBtfkdk
  4. İdeal Bir Burun Nasıl Olmalı?

İdeal Bir Burun Nasıl Olmalı?

Bu sayfa; İdeal Bir Burun Nasıl Olmalı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyonlarda sık sık şarkıcıların artistlerin estetikli burunlarını görüyor, kimisini beğenm,yor, kimisine de bayılıyoruz. Hatta bazılarının burnunda estetik olduğunu bile farketmezken, kötü yapılan estetikli burunlara bakmak bile istemiyoruz. Bu elbetteki doktor seçiminden, hastanın...
  5. Estetik burun ameliyatı sonrası  burun düşermi?

Estetik burun ameliyatı sonrası burun düşermi?

Rinoplanti ameliyatlarında hedeflenen, kişinin yüzüyle uyumlu ve orantılı bir burun elde etmektir. En güzel burun, ameliyat edildiği belli olmayan, en çok belli estetik normları da beraberinde içeren bir burundur. Burun ameliyatları hem fonksiyonel hem de estetik olarak planlanmaktadır. Güzel yapılmış ama nefes alma problemi yaşayan bir burun kişinin yaşamını sıkıntıya sokar. Burun...

Sayfayı Paylaş