Kadının gücü budur işte heyyyyyyyyyytttt!!!!

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Kadının gücü budur işte heyyyyyyyyyytttt!!!!
İnsanlığın ilk var olduğu dönemde adamın biri şeytanı yakalamaya karar vermiş. Ancak bunun için 40 yıl tanrıya ibadet etmesi gerekiyormuş. Karısıyla, bütün dostlarıyla ilişkisini kesmiş ve kendini ibadete adamış. 40 yıl sonra tanrı, ibadetinin karşılığı olarak ona ağzı kapalı bir şişenin içinde şeytanı sunmuş. Artık özgürmüş adam. Dünyada neler olup bittiğini görmek ve nelerin değiştiğini öğrenmek için sabırsızlanıyormuş. Şişeyi karısına emanet etmiş ve ona iyi sahip olmasını söyleyip dışarı çıkmış. Kadıncağız şeytanı çok merak ediyormuş. Merakına yenilip şişenin kapağını açıvermiş... Açar açmazda şeytan şişeden fırlayıp çıkmış ve gülmeye başlamış. Merakına yenildin ve kocanın 40 yıllık emeğini boşa çıkardın diye alay etmiş. Kadın yok canım demiş, sen hiç o şişenin içinde değildinki zaten demiş. Şeytan nasıl olur diye haykırmış, sende gördün şişeden çıktım demiş. Kadın, hiç o şişenin içinde olmadın sen, küçücük şişeye nasıl girebilirsin, güldürme beni diye alay etmeye başlamış. Şeytan en sonunda dayanamamış ve bak göstereyim demiş şişeye girmiş.

İşte böyleeeeee.... Adamın şeytanı hapsetmesi 40 yılını, kadınınsa 5 dakikasını almış!! Bunun üzerine şeytanda şöyle isyan etmiş:

'' TANRIM , MADEM KADINI YARATACAKTIN , O ZAMAN BENi NEDEN YARATTIN ? '.

:n028::n028::n028:

Cevap: Kadının gücü budur işte heyyyyyyyyyytttt!!!!

daha öncede okumuştum güzel hikaye teşekkürler

lütfen ALLAH cc den "tanrı" diye bahsetmeyelim rebbimizin 99 adet birbirinden güzel ismi var...:stop:paylaşımın için tşk hadanca. selam dua ile eyvallah:flybye:

heyyyyyyyyyytttt!!!!

dedim tam handancaya göre bi başlık yakışırda hanii.daha önce okumama rağmen ilk günkü kadar zevk aldım paylaşımıdan arkadaşım çok teşekkürler

Geri