Kadınlar Erkeklere Göre 2 Kat Daha Fazla Aşklarını Yaşıyorlar...

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Kadınlar Erkeklere Göre 2 Kat Daha Fazla Aşklarını Yaşıyorlar...
Kadınlar 2 Kat Daha Aşık
Kadınlar Ve Erkeklerin Aşkık Olma Oranı

Biz kadınlar zaten aşkımızı kalbimizin derinliklerinde ve incitmeden saklarız ama erkekler öyle değil zaten araştırmalardan da anlaşılacağı gibi arka ceplerinde taşıyorlar sanırım aşklarını :D:D İşte biz kadınlar ve erkeklerin farkı....Aşk için doğmuşuz biz aşkk.....:D:D İşte kadınların aşkı....
ask-163.jpgAşka ve ilişkiye bağlılığın ömrünün kadınlarda ve erkeklerde farklı olduğu ortaya çıktı. Kadınların ilişkiye bağlılık süresi 14 yıl. Bu erkeklerde ise yarısı kadar.

Online bilim dergisi Scientifiz Reports’da yayımlanan araştırmaya göre kadınlarda ilişkiye bağlılık süresinin 14 yıl, erkeklerde ise sadece 7 yıl olduğunu tespit edildi.

İngiltere’den Oxford, ABD’den de Northeastern üniversitelerinin ortak çalışması olan araştırmada, ismi açıklanmayan bir Avrupa ülkesinden bir telefon operatörüne bağlı olan 3.2 milyon kullanıcı incelendi.

Bu kullanıcıların yaptıkları aramalar ve mesajlaşmalar 7 ay boyunca takip edildi. Kullanıcıların en çok bağlantı kurdukları kişi ‘en iyi arkadaşları’, ikinci kişi ise ‘ikinci en iyi arkadaşları’ olarak belirlendi. Araştırma sonucunda ortaya çıkan en ilginç detay erkek ve kadınlardaki karşı cinse bağlılığın süresi oldu.

Kadınların yaptıkları aramalara bakılarak karşı cinse, iki kat daha uzun süre bağlı kaldıkları tespit edildi.

Bir diğer detay ise kadınların karşı cinse yoğun ilgisinin belirgin olarak 18 yaşında başladığı oldu. Erkeklerde bu yaş 22. 1.95 milyar arama ve 489 milyon kısa mesajın incelendiği araştırmada, kadınlarda aşk ilişkilerinin en yoğun yaşandığı yaş 27 olarak açıklandı. Erkeklerin ilişkiyi en yoğun yaşadıkları yaş ise 32.
 
bak bildiğimiz ve yakındığımız şeyin kanıtı işte bilimsel araştırmalar sonucunda hemde hahaha bazen kendimi kocama karşı yapışkan bi sülük gibi hissediyorum :D
 
hahaha alemsin hee aklıma şimdi bişi geldi kasımda aşk başkadır filmi vardı ya keanu reeves başroldeydi işte onu ben değiştiriyorum kadında aşk başkadır filmin adı :D:D
 
Geri
Üst